Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

To je to, ludilo, ole ole ole ole Ole Ole, nakantavanje 5:0, izbacujemo PSG, uzinamo titulu, šampionska atmosfera!!!!

 

Weenie, viče “jesam vam rekao?!”

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebalo je i Pogbu zajedno sa portugalskim dripcem o istom trošku pedalirati
Pogba ima klasu ako ga se obuzda, iako bi klub trebao i njega napedaliti. Mene Lingard više nervira. Upropašten izgledan napad i faul na ivici 16 učinak mu zasad :( Samo da se dobije nekako večeras.
Link to comment
5 minutes ago, kipo said:
19 minutes ago, James Marshall said:
Trebalo je i Pogbu zajedno sa portugalskim dripcem o istom trošku pedalirati

Pogba ima klasu ako ga se obuzda, iako bi klub trebao i njega napedaliti. Mene Lingard više nervira. Upropašten izgledan napad i faul na ivici 16 učinak mu zasad :( Samo da se dobije nekako večeras.

 

Ne znam da li njegov stav može više da se popravi, ima 26 a ponaša se kao klinac. Ovo sad je bila paradigma onog što ne valja kod njega - ekipa poveže pet dobrih, brzih pasova, djeluje super, raja se podigne, i onda to njega povuče da odigra klinački, iz prve, uskurac. Ili ga jednostavno zaboli za posljedice (umjesto brze kontre proda loptu ispred sopstvenog šesnaesterca). Jednostavno za vođu i najplaćenijeg igrača ekipe, suviše ga boli paja. FM rječnikom rečeno, slaba druga kolona. 

 

Da u ekipi ima jednog Roja Kina koji bi mu nalupao par šamara zbog ovakve gluposti, imao bih više nade da se može vratiti na pravi put. Ovako, ne znam da li se može kičma ekipe praviti na njemu. Nepouzdan mi je isuviše. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Trebaće vremena Oletu™ da prevaspita ove veznjake, džabe mu utrčavaju sa krila Lingard i Martial pet puta po minutu kad ih niko ni ne gleda od ovih sa loptom.

Link to comment

Ne poznam fm terminologiju, ali slazem se generalno. Problem je ko ce i koliko para dati za njega, izglednije mi je da ce ga Vudvord zadrzati a novi trener mu pokusati naci poziciju/ smisao. Ja bih ga se rijesio samo zbog sve frke oko njega. Neozbiljno.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

@James

Pa ni u Juveu nije bio manje u fazonu filmske zvezde pa je igrao kao zmaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jes ali ko mu je čuvao leđa u Juveu a ko ovdje :lol:

 

Da mu je onaj što nije u pedeset štopera PL sad u zadnjoj liniji, pa da se njegovo lelemudanje može istrpiti, u ovakvom Junajtedu nema lufta za previše neobaveznih umjetnika 

Link to comment
 
Jes ali ko mu je čuvao leđa u Juveu a ko ovdje :lol:
 
Da mu je onaj što nije u pedeset štopera PL sad u zadnjoj liniji, pa da se njegovo lelemudanje može istrpiti, u ovakvom Junajtedu nema lufta za previše neobaveznih umjetnika 


Pa kad Vudvard nije dao 100milki za 2 stopera :fantom:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...