Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Weenie Pooh said:

Kako možeš da svariš Nebojšu "sa levom nogom" Viškovića, nije mi jasno. Nepresušna riznica loše pravedenih frazetina ("Aleksis daje golove na regularnim bazama") i apsurdnih transfer glasina prepisanih sa goal.com.

Verovatno nisam tolika gramatička picajzla da bi mi takvi detalji zasmetali. On često ubacuje i pojmove kao što je "fentezi", i svestan je verovatno da to nije potpuno u duhu srpskog jezika, ali jednostavno se prilagođava grupi ljudi koji su najverniji gledaoci, i govori njihovim jezikom. Mnogo mi je bitnije da je komentator zainteresovan za ono što prenosi i da ne daje pretenciozne izjave, kao npr. Novaković i Lončarević koji sve znaju šta treba da se uradi na terenu, a bili oslobođeni fizičkog u osnovnoj. 

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Op, okrece Palas. Stvarno bi bila fora da Liverpul uzme sa ovom metiljavom igrom.:D

 

Jbg, metiljavom igrom primaju gol na svakoj osmoj utakmici...

Lepo rekosmo, a neki mislili jinx, ako sad ne uzmu nece jos tries godina

Link to comment

Karma 1/1, gljibavi walker prvo čupa za dres Zahu, pa kad mu ovaj i pored toga pobjegne, sapliće ga, a sisetina od sudije i ne pomišlja da mu da žuti...

 

ok, sisa ne da arapskim plaćenicima karton, ali im zato Townsend daje mega-golčinu :evilsmile:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...