Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, porucnik vasic said:

А како Покојни и ти кажете, игра никад гора.

Mi i xG, u dobrom sam društvu.

 

Ali živnula je igra malo u poslednjih mesec dana, mashallah. Više se grize i brže kreće lopta, manje se mrljavi u zadnjoj liniji i manje bunare pravoverni trkači.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

Meni je dobar taj monoton, ne treba mi neka kreštava budala za mikrofonom

 

 

Ovaj je nekad radio prenose engleskih kupova na sk. Jednom se sreli Blajt Spartans i Aston Vila u FA kupu - a ovaj inače navijač tih spartansa. Ludilo :laugh:

Link to comment

Dobro, za svakog Mustafu i "Dijamanta" imaš po desetak raznih Stojanovića i "Portugal vodi, eej! Vodi Portugal!" Meni ta vrsta animiranja publike stvarno ne leži, uvek bi radije slušao nekog pijanog Gojka nego te ložane, bilo da su iskreni ili ne.

Link to comment

+1

 

Nekad doduše ima problema da razlikuje živu akciju od usporenog snimka, ali whom amongst us...

 

Ne pamtim da se stvarno uzbudio tokom prenosa osim u slučaju "NEMANJAAA! NEMANJA, SEDI DOLE!"

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mislim da je bio Bolton, a ne Aston Vila. I ja sam ih gotivio zbog football managera, pa sam gledao tu utakmicu. Povremeno pustim i radio prenos njihovih utakmica da mi ide u pozadini na računaru.

Link to comment

Da se razumemo, ne volim ni ja paljevine poput Acoa i sličnih, samo mislim da ne treba ići ni u skroz kontra smeru, treba naći neku zlatnu sredinu. Trenutno su mi najjači komentatori Viško, Plavša i Radojević. Gojko ima gotivan glas i stara je kuka, jedini problem je što mu je utakmica koju prenosi u drugom planu, jer očigledno je da paralelno radi još par stvari (naginje, kladi se, štatijaznam). 

Link to comment

Kako možeš da svariš Nebojšu "sa levom nogom" Viškovića, nije mi jasno. Nepresušna riznica loše pravedenih frazetina ("Aleksis daje golove na regularnim bazama") i apsurdnih transfer glasina prepisanih sa goal.com.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Meni ta vrsta animiranja publike stvarno ne leži, uvek bi radije slušao nekog pijanog Gojka nego te ložane, bilo da su iskreni ili ne.

 

+ zilion

 

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kako možeš da svariš Nebojšu "sa levom nogom" Viškovića, nije mi jasno. Nepresušna riznica loše pravedenih frazetina ("Aleksis daje golove na regularnim bazama") i apsurdnih transfer glasina prepisanih sa goal.com.

Suština, profesionalni voditelj je nepismen.

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Da se razumemo, ne volim ni ja paljevine poput Acoa i sličnih, samo mislim da ne treba ići ni u skroz kontra smeru, treba naći neku zlatnu sredinu. Trenutno su mi najjači komentatori Viško, Plavša i Radojević. Gojko ima gotivan glas i stara je kuka, jedini problem je što mu je utakmica koju prenosi u drugom planu, jer očigledno je da paralelno radi još par stvari (naginje, kladi se, štatijaznam). 

 

WTMIL

 

 

Malopre videh nekog strucnjaka™ sa Viskovicem u studiju i daje analizu pred mec Siti-Palas, a da nema pojma ni ko igra u navali Palasa "ne znam ko igra sa Zahom u napadu".

Link to comment



 
WTMIL
 
 
Malopre videh nekog strucnjaka[emoji769] sa Viskovicem u studiju i daje analizu pred mec Siti-Palas, a da nema pojma ni ko igra u navali Palasa "ne znam ko igra sa Zahom u napadu".


Ako ćemo iskreno, verovatno ni matori Woy ne zna...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...