Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, goofs said:

 

Sto?

zato sto nismo psg ili city pa ce na nama trenirati strogocu.

 

kao ilegalna kupovina u18 igraca. valjda 14 njih.

Edited by 189-
Link to comment

Tek sad gledam danasnju konfu. Porodicna atmosfera... Ole nasmejan, novinarima lepo, svima lepo i opusteno. Znam da to ne znaci nista trenutno, ali kao sto vec rekoh - malo vedrine je dobro doslo. Najezih se. Jedva cekam sutrasnju tekmu

Link to comment
17 minutes ago, borris_ said:

Pa gdje vam igraju svi ti u18 igrači?

 

pa abitno je gde igraju, problem je na koji nacin smo ih dovodili.

 

imamo valjda nekih pedesetak igraca na loanu, mrzi me sada proveravati tacnu brojku...inace, valjda tamo za 2,3 sezone ce se uvesti pravilo da klub moze imati tek nekoliko igraca na pozajmici. nesto mi je broj sedam u glavi, ali sam siguran da je ispod deset.

Link to comment
16 minutes ago, renne said:
nije valjda da si zadovoljan :unsure:

Pa ne, kažem, loš teren i ružno vreme :fantom:

Igra se na ivici vakizašija, kao što je uvek slučaj sa Lovrom.

 

Ko ovo komentariše na SK, imaju nekog novog?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
30 minutes ago, Giggsy said:

Tek sad gledam danasnju konfu. Porodicna atmosfera... Ole nasmejan, novinarima lepo, svima lepo i opusteno. Znam da to ne znaci nista trenutno, ali kao sto vec rekoh - malo vedrine je dobro doslo. Najezih se. Jedva cekam sutrasnju tekmu

 

Ovo je sve preslikano ko kad je Dule Vujosevic napustio Partizan, kao atmosfera super, svi nasmejani, olaksanje, Pera Bozic Ole Solskjer preuzima stvari u svoje ruke. Partizan je isao samo na dole od tada, just sayin :D 

Link to comment
8 minutes ago, number_9 said:

Fabinho je dobar, a čini mi se da će biti sve bolji. Konačno jedan pravi zadnji vezni koji ume sa loptom.

Da ga ne ureknemo, ali svarno je sve bolji iz utakmice u utakmicu.

 

Zato Keita ne može da se sastavi, a nije ni čudo jer iz nekog razloga izigrava levo krilo.

 

Leadership Lovro konstantno opasan.

Link to comment




Zato Keita ne može da se sastavi, a nije ni čudo jer iz nekog razloga izigrava levo krilo.



To mi nije jasno. Ako već mora da izigrava nešto što nije, logičnije mi je da on i Mane zamene mesta.

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment

Mislim da je svejedno i Maneu i Keiti, jedan ume sa obe strane a drugi ne ume ni sa jedne. Mesto bi mogao da zameni sa Firminom pa da igra desetku...ali sad se povredio :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...