Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Times piše da bi Poketino rado prešao, ako može...

 

 

Quote

Mauricio Pochettino wants to be considered for the Manchester United manager’s job next season despite having four-and-a-half years left on his contract at Tottenham Hotspur.

The Argentinian is understood to regard the opportunity of moving to Old Trafford as too good to turn down, although it would cost United £34 million in compensation to prise him from Tottenham, which would take the club’s total bill for sacking José Mourinho earlier today past £50 million.

Pochettino refused to rule out the possibility of moving to United when asked about his intentions in a press conference today and is believed to have given the prospect serious thought already.

Despite his attachment to Tottenham and good working relationship with chairman Daniel Levy the 46-year-old is understood to have…

 

 

 

https://www.thetimes.co.uk/edition/sport/mauricio-pochettino-wants-united-job-but-would-cost-34m-ct7z9tj60

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pisu da je 90% Ole Gunnar Solskjaer (asistent Mick Phelan - bivsi SAF-ov ass ) i da ce od subote on da vodi tim (protiv kardifa u kome se "proslavio") do kraja sezone dok ne privole Poketina ili Zidana.

Link to comment

Ja nešto ne vjerujem da bi Poketino ostavio započeto u Totu, nema razloga pa sve i da vodi Junajted. Tamo izgleda da sve ide po planu, polako ali sigurno, produžio ugovor on i igrači, kroz par godina će uzeti titulu. Blan kontam da nije nivo koji se traži. Ako izbacimo i ostale gluposti tipa Kantona, Stiv Brus, Roj Kin, Rajan Gigs, Žardim i dr. Kovače, a računamo da se neće ponovo zajebati sa defanzivnim i prgavim monstrumima Čolom i Konteom, niti rizikovati sa novim Mojzijem iz Brnmuta, ostaju Zidan (zbog strava rezultata i Francuza u timu) i Alegri kao bogotac, za koga je veoma upitno dal' bi radio u volovskoj ligi u odnosu na čizmu. No, tu su veliki klub, izazov i pare, nek' izabere motiv. Kad bi samo Juve dobio po ušima u 1/8... :evil:

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Nego, koliko je Jose doveo igrača?

 

2016-17 je doveo četvoricu igrača.

 

Pogba, Mkhitaryan, Bailly i Ibrahimović.

 

2017-18 je doveo još četvoricu. Lukaku, Matić, Lindelöf i Alexis.

 

2018-19 došli Green, Dalot i Fred.

 

Od ovih 11 igrača, četvorica su Raiolini puleni. Peti je i u klubu još od prije (Romero). Meni je to malo...hm...čudno.

 

Jedanaestorica za 400 miliona Rahima Sterlinga, kažu dobro obavešteni izbori sa 335 strane ovog topika. Pritom su Ibra i Alexis došli za džabe, znači četiristo miliona za devetoricu :hail: 

Link to comment

Poketina je jos odavno SAF video kao svog zamenika ali je Totenham dao bolju ponudu pa se kola razbila od Mojesovih ledja. Koliko sam ja razumeo oni trenutno traze nekog da ostane do maja/juna i da onda rade permutacije.

 

Kapiram da je najverovatnije u igri i prodaja Arapima i ulazak jos vise para u klub, da se "zrtvuje" sezona pa onda krene frisko sa novom ekipom, novim menadzerom i brdom para.

 

Iskreno, ja nisam siguran da bi se Zidan snasao sa ovakvim timom u ovakvoj ligi sa 5 dana navikavanja. A ide boxing day+, 10 utakmica za 30 dana. Tu bude ides na dole ka ispadanju ili u prvih 4. Svako postovanje Zidanu kao igracini i osvojenim titulama u Ligi Sampiona ali nesto mislim da sad sedne na klupu ManUtd-a zavrsio bi karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Link to comment

Totenhem će teško nešto uzeti, ona sekvenca protiv Juveta je to prikazala. Imaju pretanku klupu, posledica netrošenja. Mogu biti najbolje plasirani londonski klub i to je max

Edited by čekmeže
@kipo
Link to comment
1 minute ago, čekmeže said:

Totenhem će teško nešto uzeti, ona sekvenca protiv Juveta je to prikazala. Imaju pretanku klupu, posledica netrošenja. Mogu biti najbolje plasirani londonski klub i to je max

Sve bilo savršeno (poveli, zar ne?) pa Alegri uveo dva svježa beka i nesjećamseštasformacijom i preokrenuo za 10 minuta. 

 

Naravno, treba malo i sreće da se uzme titula, zasad ide ok rekao bih.

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Alexis došli za džabe

 

Alexis Alejandro Sánchez Sánchez ima godisnju platu od cirka 320 tisuca evra mesecno ili 20 miliona evra godisnje i najplaceniji je igrac Premijer lige. Nije bas za dzabe.

 

U stvari od 5 najplacenijih igraca PL-a su 3 iz ManUtd-a. (i samo za njihove plate daju godisnje skoro 50 miliona evra)

Edited by Zlurad
Link to comment
6 minutes ago, Zlurad said:

Koliko sam ja razumeo oni trenutno traze nekog da ostane do maja/juna i da onda rade permutacije.

 

Iskreno, ja nisam siguran da bi se Zidan snasao sa ovakvim timom u ovakvoj ligi sa 5 dana navikavanja. A ide boxing day+, 10 utakmica za 30 dana. Tu bude ides na dole ka ispadanju ili u prvih 4. Svako postovanje Zidanu kao igracini i osvojenim titulama u Ligi Sampiona ali nesto mislim da sad sedne na klupu ManUtd-a zavrsio bi karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Naravno a i s tim u vezi, ne vidim bilo ko da je podobniji od Kerika da izgura ovo do kraja sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...