Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, MiddleClass said:

 

Ma sa ovim igracima se ne moze napraviti nista vise od 4og mjesta.

 

 

Delimično se slažem, mada su bili drugi prošle, ali to i nije toliko bitno.

 

Onakav nivo nezalaganja i qrcobolje kakav su pokazali ove sezone, teško da će novi vlasnici trpeti...

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Makar mu je opstala forma što se tiče samopromocije. :dry:

 

Na stranu što je ove igrače uglavnom on doveo, car je ladno ubedio navijače da su pogba, marsijal, sanchez, de gea, mata i ekipa govna od kojih se ne da napraviti pita. :lolol:

Link to comment
24 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Makar mu je opstala forma što se tiče samopromocije. :dry:

 

Na stranu što je ove igrače uglavnom on doveo, car je ladno ubedio navijače da su pogba, marsijal, sanchez, de gea, mata i ekipa govna od kojih se ne da napraviti pita. :lolol:

 

+ koliko 'oces

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

 

Delimično se slažem, mada su bili drugi prošle, ali to i nije toliko bitno.

 

Onakav nivo nezalaganja i qrcobolje kakav su pokazali ove sezone, teško da će novi vlasnici trpeti...

 

Pošto ne gledam UTD baš redovno, a realno teško da bih se sećao i da sam gledao, jer nezalaganja bilo i kod Mojesa i LVGa, ili samo prost nedostatak kvaliteta?

 

Ono što je meni kod Murinja fascinantno je da mu se opušteno toleriše da bukvalno sabotira tim čim ne bude zadovoljan nečim. Tačno otprilike može da se utvrdi momenat kad Žoze diže ruke, i prelazi na taktiku spaljene zemlje kačeći se sa kim god mu je tu pri ruci da bi skrenuo pažnju sa loših rezultata.

 

Meni bi leteo posle onih budalaština na pres konfi posle ispadanja od Sevilje. Od letos je nezadovoljan, poliva upravu zbog nedostatka pojačanja a igrači koje je doveo uglavnom izgledaju kao da su nivo za Championship otprilike. Igrače pljuje javno konstantno, pa je zamisli zapanjen što oni neće da se cimaju posle....baš iznenađujuće.

Link to comment

Nego, koliko je Jose doveo igrača?

 

2016-17 je doveo četvoricu igrača.

 

Pogba, Mkhitaryan, Bailly i Ibrahimović.

 

2017-18 je doveo još četvoricu. Lukaku, Matić, Lindelöf i Alexis.

 

2018-19 došli Green, Dalot i Fred.

 

Od ovih 11 igrača, četvorica su Raiolini puleni. Peti je i u klubu još od prije (Romero). Meni je to malo...hm...čudno.

Link to comment

Skoro pa celu ekipu. Od LVG mu je ostalo njih par. Doveo ih je za sve pare.

 

od 2016 godine: skoro 400M funti potroseno na transfere. Prodao igrace za 85M. Net transfer spending 307M (plus pola miliona mesecno za Alexisa i nesto manje za Ibrahimovica)

 

 

https://www.transfermarkt.co.uk/jose-mourinho/spielertransfers/trainer/781/plus/0?station_id=134947

       
Edited by Zlurad
Link to comment
31 minutes ago, ArleKino said:

Od ovih 11 igrača, četvorica su Raiolini puleni. Peti je i u klubu još od prije (Romero). Meni je to malo...hm...čudno.

 

Šta ovde ne kontam? Neka fudbalska mafija ili šta?

 

Inače, od njih mu samo Matara igra i Lindelof kad je zdrav a nije dao autogol u prethodnoj. Bog fudbala :hail:

Link to comment

Fantasticno izvedeni penali na Lester- ManCity. Prvo Fuchs nebu pod oblake, pa Sterling panenku metar preko gola, pa Medison jedva dobacio do gola.

 

Evo sad stoper Lestera podji stani i tek nesto malo jace od Medisona.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Anomimni je danny ward, u njegovu odbranu - liverpulova škola.

 

Hoću reći imao je od koga i videti taj šabanski odnos prema najboljem igraču kojeg su izbacili u prethodnih 40 godina. :dry:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...