Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Just now, MiddleClass said:

 

Real ili Inter je naredna stanuca za Murinja? Sezonu ipo tu i onda da zamjeni Tuhela i napokon donese Parizu klempavog.

nek ide plz u Inter, spanski novinari su nesnosni iovako, ne bih preziveo jos jednu bljuc turu s Murinjom.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav Real crni, jos kada je dosao u Utd rekoh da ce kada svi vide kolika je ispusena lula njegova naredna stanica biti Italija i neki od prolalih velikana (tipovao sam na Milan). 

Link to comment
17 minutes ago, goofs said:

 

Lukakua je doveo Jose, najvecim delom jer je to bio jedini dostupni teskas medju napadacima kakve Murinjo voli i kakve je gurao celu karijeru (Drogba, Costa, cak i onaj nesrecnik Milito). Vrhunski teskasi su skoro izumiruca vrsta, mnogo je veci akcenat sada na malim brzim tehnicarima. A cinjenica da je sam Murinjo oterao Lukakua iz Celzija pre 6-7 godina, a sad doveo na Traford govori o tome da nije imao puno izbora.

Aleksis je s druge strane potpuno razocaranje, nije pokazao ni trunku onoga sto je pokazivao u Arsenalu, a sam je "kriv" za transfer isto koliko i Junajted/Murinjo.

 

Nego, smrdi mi na to da ce Junajted da ukrade Poketina na kraju sezone, i onda ce Spursi da uzmu Kontea i osvoje titulu :D pare bih dao da to vidim.

 

Nesrecnik Milito... OK, cutacu. Smiri se Kecmane, smiri se....

Link to comment
2 hours ago, Majo said:

zloco :sad: prava solidarnost bi bila da Middle vise ne pise na Premier topiku.

 

ej, nece valjda opet u Spaniju :mad:

 

Što zloća, eno i Slina Stefanović je ponudio ostavku u znak solidarnosti sa Murinjom :cry: Samo promašio adresu pa je uputio predsedniku države umesto predsednici vlade, ali dobro, svi smo u šoku...

 

Specijalni će na zasluženi produženi odmor do sledeće jeseni, pa onda preuzima Portugal i kreće u totalnu dominaciju. 

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

BTW imam jedno pitanje, cija je ideja bila da se dovedu Lukaku i Aleksis?

 

Pa siromah Jose, samo najnesretniji među trenerima mogu dati 75 miliona funti za Romelua "Can't First Touch This" Lukakua i još pola miliona sedmično plaće za Alexisa "80 golova u 3,5 sezone u Arsenalu" Sancheza. :cry:

 

Meni je fascinantno koliko Sektaši, počevši od nesretnog Novakovića pa nadalje, brane Mourinha od njega samog. U 2,5 godine je uspio vratiti United na nivo na kojem ga je našao Van Gaal poslije Moyesa.

 

 

Link to comment
40 minutes ago, ArleKino said:

Meni je fascinantno koliko Sektaši, počevši od nesretnog Novakovića pa nadalje, brane Mourinha od njega samog. U 2,5 godine je uspio vratiti United na nivo na kojem ga je našao Van Gaal poslije Moyesa.

To, samo mnogo skuplje.

 

The club took into account Mourinho’s transfer spend of around £400m on 11 players who, it is understood, the club insist were all the Portuguese’s choice

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Laurent Blanc is currently the bookies' favourite to replace Jose Mourinho.

Slede Zidan, Pocetino, Arsen, Konte i Ole Gunnar Solskjaer

 

Blanc je igrao za United, a posljednji put je viđen kako sa @borris_ovim pulenima ispada od Manchester Cityja u četvrtfinalu Lige prvaka. Bio je odličan u Bordeauxu, sa PSG-om osvajao titule prilično rutinski, ali u Ligi prvaka nije napravio značajniji iskorak...osim onog izbacivanja Specijalnog sa desetoricom na Stamford Bridgeu.

 

S druge strane, on je zbog svoje zabrinutosti za pigmentaciju mladih igrača, a i zbog prezimena, nekako podesniji za matični klub Johna Terryja.

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Poketino je argentiski Sari, daj Zidana.


Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

Одлично би био да направе циркус са Зиданом. И онда расформрају клуб.

Жозе оде у легенду. Можда клупа Португала и пензија.

Link to comment

Nesto kapiram da ce da zrtvuju sezonu sa nekim tipa Ole-a do juna a da onda navale na Pocetina. Mirror (zuta stampa al ebiga) pise da su vec kontaktirali Ole Gunnara da bude "interim" do juna.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...