Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na kraju realnih 1-1, s tim da je Liverpool (IMO) oštećen za čist gol u prvom poluvremenu.

 

Mi smo odigrali prilično dobro, uz caveat da je Liverpoolov vezni red bio bez Hende i Keite pa su Xhaka i Torreira dominirali. Holding maestralan. Kad je već Chambers propao, bar da Holding postane igračina. Lacazette se odlično snašao kod gola.

 

Auba opet bez gola u derbiju. Mogao bi lako nadjebati Kaneovu Zlatnu kopačku sa SP po jadnosti suparnika na kojima je izvojevana.

Link to comment

Dobro je igrao Arsenal danas. Zna Emeri koliko mu je suplja odbrana i jedino sto je mogao je da pritisne Liverpulovu sredinu koliko god moze i da napred postavi 4 napadaca (2 klasicna, 2 krila) da Trent i Robinson ne mogu da mrdnu. I vrlo ocekivani presing na Fabinju, koji jos nije navikao na brzinu kojom treba da dodaje lopte.

Link to comment

Nije baš poništen "čist gol" Liverpulu, jer je Mane krenuo i na taj prvi pas ka Firminu, iako je bio tri metra u ofsajdu. Trebalo bi svojim ponašanjem da pokaže da ga ta lopta ne interesuje :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nije baš poništen "čist gol" Liverpulu, jer je Mane krenuo i na taj prvi pas ka Firminu, iako je bio tri metra u ofsajdu. Trebalo bi svojim ponašanjem da pokaže da ga ta lopta ne interesuje :fantom:

Krenuo ali nije stigao, nije nikog blokirao, ni na šta nije uticao, a ni sudija nije tada mahao nego tek pošto mu se lopta od stative odbila na nogu. Nema napadač nikakvu obavezu "nezainteresovanog ponašanja", definisan je uticaj na igru relativno jasno.

 

Ne može mnogo da se zameri pomoćnom, nezgodna situacija za procenu... ali možda bi mu bilo lakše da je bio postavljen kako treba, a ne 10 metara iza lopte pa da ceni iskosa u trku.

Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

Klop je kesa. Zna se kako se u engleskoj uzimaju titule... Pozovi M radi trofeja :fantom:

 

Ovo što on forsira ove sezone stvarno i jeste neki pokušaj Murinja od pre desetak godina, ali bez zajebavanja. Posle onakve sezone i onako atraktivnog fudbala. Pa nije sve valjda u rezultatima, majku mu...

Link to comment

Jesi gledao kako su se sproveli danas, ili samo trubiš? Bilo je otprilike kao što sam se i pribojavao, sabio ih Asenal u trideset metara jedno dve trećine vremena.

Link to comment

Сабио их и шта са тим. Дадоше им неки гол на муљака, као то се никад пре није дешавало. Плус каква му је средина тренутно, Емри је знао где треба да удари и доминира.

Link to comment
20 hours ago, Прслин said:

Честитке, брате Санденсе! Креће поход ка горњем дому. :thumbsup:

 

A mene se nisi setio da mi čestitaš. a !? 

:D

 

Sjajna tekma. Diangana pokidao. Biće dobar malac. Anderson napokon odigrao kako treba. Ma to je to...ovo smo čekali, ovakvu utakmicu, još od odlaska DP.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...