Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, MocaVukotic said:

i ja sam za, posebno ako će to odvajanje da ubrza raspad celog super-sistema, što bi moglo da se desi čim prođe inicijalni hajp od par sezona. još kad bi uefa udarila kakvu restrikciju za repstativna takmičenja... svet ubrzano ide ka propasti, al fudbal ide 6 puta ubrzanije, možda dočekamo i totalni reset igrice.

 

 

 

Sve manje nade za fudbal u najširem značenju te reči. U svetu ga kidnapovali bogati i pretvorili u monstruznu industriju, kod nas kriminalci i huligani.

 

Jbg, za mene je fudbal baš ovo ko npr. Bornmut. Imaš svoj lokalni klub, ideš na tekme, bio on u PL ili gde već. Ne moraš nužno da očekuješ lepotu od igre, al to je tvoj klub.

 

Link to comment

Vratilo se ono što je ispuš(t)eno protiv Čelsija.

 

Baš fina tekma za gledati. Kada bih bio navijač Munčestera morao bih biti zadovoljan onim što su odigrali u drugom poluvremenu. Birala su se baš dobra rešenja u organizaciji napada, kratki pasovi skoro pa vrhunski, škripalo je u realizaciji i to mora mnogo bolje ali generalno je dobro ispalo. Velika je šteta što Šo nije realizovao onu asistenciju koju mu je poslužio Marsijal, to bi bio baš vrhunski gol. Na drugoj strani ostaje sindrom prvog poluvremena ali verovatno će cela sezona biti takva i u mnogo utakmica će se juriti gol zaostatka.

Link to comment

Какав крвнички старт на Обијанга. :isuse:

 

Кренуо овај дебилни Брнли са уклизавањима од старта. Челик из Зенице Премијер лиге.

Link to comment
5 minutes ago, Прслин said:

Какав крвнички старт на Обијанга. :isuse:

 

Кренуо овај дебилни Брнли са уклизавањима од старта. Челик из Зенице  Слобода из Тузле Премијер лиге.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...