Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, 189- said:

dobro izvini sto sam stavio nesto vezano za igraca liverpoola, istina, nije kao da se desilo da neki navijaci liverpoola stave nesto vezano za igrace drugih klubovova ili samih klubova (mutd)...

 

8 hours ago, čekmeže said:

ipak je topik fudbal  ove pikanterije su za szd.

 

Link to comment

Ne znam protiv čega se buniš, kad

 

17 hours ago, Jeremija said:

Nije mališa uopšte naivan, prednost sa tom vrstom devojaka je što ne mogu dodatno da zatrudne...  biggrintze6i.gif

 

15 hours ago, porucnik vasic said:

Људи препознају праве вредности...:happy:

 

:fantom: 

Link to comment
18 hours ago, 189- said:

dobro izvini sto sam stavio nesto vezano za igraca liverpoola, istina, nije kao da se desilo da neki navijaci liverpoola stave nesto vezano za igrace drugih klubovova ili samih klubova (mutd)...

Prvo očistiti svoje dvorište dragi 189 pa tek se onda smeš usuditi da posalješ konstruktivnu kritiku. 

Link to comment

Za vaše™ dvorište najavljuju našeg™ Susoa kao zamenu za Hazarda.

 

Slabo gledam Italijane ali svi redom kažu da je već godinama impresivan tamo. Bilo mi je žao kad ga je ona budala od Brodžersa oterala... prethodno je šiljio patku na dečku od 20 godina, pusti ga da počne utakmicu a onda ga zameni oko 30. minuta pri rezultatu 0-0 :isuse: 

Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jel'? Ofanzivni vezni koji obično igra desno nije ni približno sličan ofanzivnom veznom koji obično igra levo?

Један брз као пуж, други...па рецимо да није...

Link to comment
On 30.10.2018. at 18:29, copkillah said:

 

Jel dobija bonus i na to što je direktno doneo trofej? :lol: 

 

 

 

On 30.10.2018. at 15:42, J.R. Cash said:

 

Ovo prvo je skinuo sa liste u finalu kupa. Ostaje laksi deo posla.

 

Прихваћено!

 

Гробарски Хипија је супер.

Link to comment
2 minutes ago, Прслин said:

 

 

Прихваћено!

 

Гробарски Хипија је супер.

 

Drago mi je da si ok i da sada vidiš da je ispunio prvi (i kako si rekao, najteži) uslov koji si postavio ako želi da nadmaši Vidaru :)

 

Link to comment

То што је најтежи услов није објективно, већ субјективно.

 

Када имаш снове и гориш да их оствариш то је теже него када си релаксиран и само радиш свој посао. Тако је у свачијем животу, па и у њиховом фудбалерском. Брату Видари је био сан да да гол, оде на север и не врати се на терен. То није остварио, а Ман Јунајтед му је био посао и урадио га је врхунски. Ако је Гробарском Хипији сан био да га ували Звезди у финалу Купа, стварно ће му бити лакше да постане врхунски играч у било којој лиги. Лично бих то и волео, као и за сваког другог клинца који запали одавде, био фудбалер или не, био Партизанов или Зездин. Мени је Митар потпуни цар и немам тај трип да је као гробар па га као не волим. Митар има срце као медвед, мени је то најбитније. Плус је мало длу, што је само плус. 

 

Нисам ја као неки што потцењују најбоље играче света само зато што су били успешни капитени не једног, већ два ривала. :whistle:

Link to comment
9 minutes ago, Прслин said:

Нисам ја као неки што потцењују најбоље играче света само зато што су били успешни капитени не једног, већ два ривала. :whistle:

 

Modrić je bio kapiten Dinama i Hrvatske. :fantom:

 

 

 

 

Arsenal i Tottenham u idućoj rundi Carabao Cupa, napokon da i Tottenham odigra jednu utakmicu u Sjevernom Londonu ove sezone. :fantom: Guendouzi dobio dva žuta protiv Blackpoola, nema ga protiv Liverpoola. Smith-Rowe :wub: zabio gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...