Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

3 hours ago, Прслин said:

Дакле, Блеки дефинитивно има форе да га превазиђе. Само ваља да нам га ували и отрчи на југ. Да, и да буде један од најбољих центархалфова у историји Премијер лиге, али то је ваљда рељлније него оно прво.

 

Jel dobija bonus i na to što je direktno doneo trofej? :lol: 

 

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, John Coltrane said:

Darmstat-Herta i domaci navijaci sa salovima i YNWA :unsure: Koliko hiljada klubova na svetu rabi tu "himnu"?

osamsto trista petsto miliona

Link to comment
23 minutes ago, John Coltrane said:

Darmstat-Herta i domaci navijaci sa salovima i YNWA :unsure: Koliko hiljada klubova na svetu rabi tu "himnu"?

 

Šta sad, ako vi™ bez problema kao svoju najpoznatiju pesmu, rabite judnu Totenhemovu, što drugi ne bi mogli da uzimaju od Liverpula? :fantom:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Šta sad, ako vi™ bez problema kao svoju najpoznatiju pesmu, rabite judnu Totenhemovu, što drugi ne bi mogli da uzimaju od Liverpula? :fantom:

 

 

 

Jebo mater, tebe covek da pita koliko je sati ti bi mu rekao "ali zato Mancester Junajted..."

 

Meni je totalno glupo da BVB ili evo sada Darmstat pustaju na razglasu i pevaju pesmu koja nije na svapskom i to ceo fazon lozenja na himnu, saleve, euforiju. Samo toliko.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Jebo mater, tebe covek da pita koliko je sati ti bi mu rekao "ali zato Mancester Junajted..."

 

Meni je totalno glupo da BVB ili evo sada Darmstat pustaju na razglasu i pevaju pesmu koja nije na svapskom i to ceo fazon lozenja na himnu, saleve, euforiju. Samo toliko.

 

Čekaj, kako je problem što ti spominjem MU, a tebi nije glupo što pevate™ tuđu pesmu, a upravo se na to žališ? Ja te samo pitam zašto imaš duple standarde :fantom:

 

Link to comment
 
Čekaj, kako je problem što ti spominjem MU, a tebi nije glupo što pevate[emoji769] tuđu pesmu, a upravo se na to žališ? Ja te samo pitam zašto imaš duple standarde :fantom:
 


Ko se žali, samo sam pitao?!

Al vidim gde ciljaš pa slobodno tamo nastavi sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

И шта сад? Да га кастрирамо? Набијемо на колац? Ти си у његовим годинама увек био каква морална громада?

dobro izvini sto sam stavio nesto vezano za igraca liverpoola, istina, nije kao da se desilo da neki navijaci liverpoola stave nesto vezano za igrace drugih klubovova ili samih klubova (mutd)...

Link to comment
18 minutes ago, 189- said:

dobro izvini sto sam stavio nesto vezano za igraca liverpoola, istina, nije kao da se desilo da neki navijaci liverpoola stave nesto vezano za igrace drugih klubovova ili samih klubova (mutd)...

ipak je topik fudbal  ove pikanterije su za szd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...