Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Grandilof said:

A vala i teren je ocajan, ne znam kog debila je ideja da se igra dan posle NFLa tu. 

 

Eto, elitni premijerligasi su danas imali prilike da vide sta znaci kad igras na livadi. Nije samo Lamelin sut, ne pamtim kada sam poslednji put gledao dve ovako kvalitetne ekipe da prave ovoliko gresaka u prijemu i predaji lopte. Sterling je omasio valjda svaki bogovetni pokusaj da nekome doda loptu osim onog jednog kad je Marez dao gol. I to je otislo za dlaku iza Mareza ali se lik odlicno snasao i pokupio loptu na vreme. Silva na tri metra ispred gola los prijem relativno lake lopte, Mendiju prolazi pas kroz noge i otvara mrtvu kontru Totenhemu, Kejn u gol sansi daje los for. Igraci visoke klase su povremeno izgledali kao poslednji dunsteri.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, copkillah said:

Uz dužno poštovanje prema Vidiću, mislim da je Bleki veći talenat. Naravno, svi znamo da to nije dovoljno, jelte, ali mislim da bi mogao da ima vrhunsku karijeru i on je jedan od retkih igrača sa ovih prostora koje bih želeo da gledam u Liverpulu.

Острашћеност је зајебана ствар. 

Link to comment
4 hours ago, porucnik vasic said:

Острашћеност је зајебана ствар. 

 

Valjda razlikuješ talenat i work rate, majku mu :D Ali evo jedan prost parametar, gde Vidić bio sa 20-21 godinom, a gde je Milenković?  Da li misliš da je Bleki, ako se to gleda, u prednosti? Ja samo hoću da kažem da jako mnogo obećava i da mi se čini da veći potencijal od Vidare. I da ponovim po treći put, naravno da to ništa ne znači, nagledali smo se neostvarenih talenata onoliko. 

Link to comment
7 hours ago, porucnik vasic said:

Острашћеност је зајебана ствар. 

 

Nije ostrascenost vec fokus na Premijer ligi, kao da se nigde drugo ne igra fudbal. Vidic je bio ogroman talenat i videlo se od pocetka u Zvezdi i reprezentaciji da ce biti veliki igrac. Covek je sa jedva 20 godina zivota stavljao Del Pjera u dzep, voleo bih danas da vidim Blekija protiv Azara ili Mesija kako bi izneo. That being said, odusevljen sam kako Milenkovic napreduje i ocekujem jos jednu fantasticnu karijeru, mozda ne kao Vidicevu ali svakako znacajnu i veliku.

Link to comment
5 hours ago, čekmeže said:

Ono Silvino mi nije jasno, i pored lošijeg prijema sigurno je mogao da ćušne loptu u gol.

 

Izgubio je ravnotezu posle loseg prijema i uplasio se da je ne zune nebu pod oblake, dodavanje mu je u trenutku izgledalo kao sigurnija opcija i zajebao se. Mogao je na sto nacina da da gol, izabrao je taj jedan da ga ne da - da ne sutne uopste.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Nije ostrascenost vec fokus na Premijer ligi, kao da se nigde drugo ne igra fudbal. Vidic je bio ogroman talenat i videlo se od pocetka u Zvezdi i reprezentaciji da ce biti veliki igrac. Covek je sa jedva 20 godina zivota stavljao Del Pjera u dzep, voleo bih danas da vidim Blekija protiv Azara ili Mesija kako bi izneo. That being said, odusevljen sam kako Milenkovic napreduje i ocekujem jos jednu fantasticnu karijeru, mozda ne kao Vidicevu ali svakako znacajnu i veliku.

+1

Такву утакмицу као што је Немања имао против Италије Блеки још може да сања. То што у ЈСДП талентоване клинце продају мафијашима у Италију чим им поиспадају млечни зубићи није критеријум по коме се одређује таленат.

Link to comment

Или против Партизана када је и гол дао. Или када је као балави капитен узео дуплу круну, капирам да је то копи регистровао бар периферним видом. 

 

Али, погледајмо шта српски Хипија каже о циљевима које је пред себе поставио на почетку каријере и упитајмо се да ли ће Блеки да их достигне и превазиђе:

 

"Nisam kao klinac sanjao dres Mančestera ili Reala već dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario. Jedino što nisam, a o čemu sam kao klinac maštao u Užicu, bilo je da posle pogotka protiv crno-belih otrčim na severnu tribinu i – ne vratim se na teren."

 

Дакле, Блеки дефинитивно има форе да га превазиђе. Само ваља да нам га ували и отрчи на југ. Да, и да буде један од најбољих центархалфова у историји Премијер лиге, али то је ваљда рељлније него оно прво.

Link to comment
36 minutes ago, Прслин said:

Дакле, Блеки дефинитивно има форе да га превазиђе. Само ваља да нам га ували и отрчи на југ. Да, и да буде један од најбољих центархалфова у историји Премијер лиге, али то је ваљда рељлније него оно прво.

 

Ovo prvo je skinuo sa liste u finalu kupa. Ostaje laksi deo posla.

Link to comment

И шта сад? Да га кастрирамо? Набијемо на колац? Ти си у његовим годинама увек био каква морална громада?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...