Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, Grandilof said:

A vala i teren je ocajan, ne znam kog debila je ideja da se igra dan posle NFLa tu. 

 

Pa, stadion Totenhema je trebalo davno da bude gotov, ali...  Dakle Totenhem je jedini kriv što se igra po ovom užasu.

 

 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Pa, stadion Totenhema je trebalo davno da bude gotov, ali...  Dakle Totenhem je jedini kriv što se igra po ovom užasu.

 

 

NFL je trebao bas da se igra na novom White Hart Line-u ali je i on prebacen na Wembley, znace neko ko tu planira to je debil.

Link to comment
1 minute ago, Grandilof said:

 

 

NFL je trebao bas da se igra na novom White Hart Line-u ali je i on prebacen na Wembley, znace neko ko tu planira to je debil.

 

Ahahah pa time je situacija otprilike duplo gora :lol:

 

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

Ahahah pa time je situacija otprilike duplo gora :lol:

 

 

Verovatno su ti iz Spursa krivi, ali nije mi jasno da ne mogu da obrnu domacinstva ili odigraju dan, dva pre tekmu, neko je tu debelo podbacio. Ja sam znao otprilike u maju da ce Eaglesi i Jagsi igrati u Londonu 28. oktobra.

 

Edit : Mada sada citam za novi "...and features the world-first dividing retractable football pitch that reveals a synthetic turf underneath for NFL London Games, concerts and other events.", pa je tu evidentno nastao problem sto kasni.

Edited by Grandilof
Link to comment
11 minutes ago, Grandilof said:

NFL je trebao bas da se igra na novom White Hart Line-u ali je i on prebacen na Wembley, znace neko ko tu planira to je debil.

 

Ima mjesec dana kako se zna da je ova sedmica užasno glupa po pitanju rasporeda. Tottenham igra sa Praslinom Liga-kup u srijedu naveče, a već u subotu veče idu Wolvesima u ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...