Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, porucnik vasic said:

Ако сте паметни има да узмете Блекија Миленковића.

 

 

Već je bilo nekh glasina, valja li šta?

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uz dužno poštovanje prema Vidiću, mislim da je Bleki veći talenat. Naravno, svi znamo da to nije dovoljno, jelte, ali mislim da bi mogao da ima vrhunsku karijeru i on je jedan od retkih igrača sa ovih prostora koje bih želeo da gledam u Liverpulu.

Link to comment
Just now, copkillah said:

Uz dužno poštovanje prema Vidiću, mislim da je Bleki veći talenat. Naravno, svi znamo da to nije dovoljno, jelte, ali mislim da bi mogao da ima vrhunsku karijeru i on je jedan od retkih igrača sa ovih prostora koje bih želeo da gledam u Liverpulu.

A Vidića nisi želeo?

Link to comment
1 minute ago, renne said:

A Vidića nisi želeo?

 

Ne, nisam ga toliko pratio u Srbiji ni u Rusiji, niti sam čak i kada je došao u MU, očekivao da bude ONAKO dobar na kraju. A i već sam pominjao da prosto imam trip da generalno igrače sa ovih prostora ne želim preterano u Liverpulu, ali Bleki je stvarno izuzetak. 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Uz dužno poštovanje prema Vidiću, mislim da je Bleki veći talenat. Naravno, svi znamo da to nije dovoljno, jelte, ali mislim da bi mogao da ima vrhunsku karijeru i on je jedan od retkih igrača sa ovih prostora koje bih želeo da gledam u Liverpulu.

 

I za Vidica se odmah vidjelo da je klasa. E sad ko je veci talenat i nije puno bitno nego gotov proizvod. 

 

Vidjecemo ko i kad ce ga nadmasiti. :)

Link to comment
Just now, Прслин said:

 

Блеки је блеки-вајти ;)

 

Pa to ima veze utoliko što sam ga i gledao i pratio i stvarno sam stekao utisak da će biti strašan igrač.

 

Just now, MiddleClass said:

 

I za Vidica se odmah vidjelo da je klasa. E sad ko je veci talenat i nije puno bitno nego gotov proizvod. 

 

Vidjecemo ko i kad ce ga nadmasiti. :)

 

Jasno, to sam odmah napomenuo da je talenat možda 25-30% bitan i da ovaj ima potencijal da ga nadmaši, što naravno nije garancija za bilo šta :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...