Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, renne said:

 

 

Meni nikako nije jasno ovo svetogrđe što su onaj nazovi fudbal uopšte igrao na Vembliju. Je li baš sve u parama? Takođe ni kako se je stadion bio pun na toj utakmici. Pretpostavljam Amerikancima u dijaspori.

Edited by Durruti
Link to comment

Тако је терен изгледао пре те Јагуарс - Фебруарс НФЛ утакмице. У октобру су ту ваљда играли и Тотенхем и Енглеска, плус су биле већ две НФЛ утакмице. 

 

Није проблем у НФЛ, већ што Леви није завршио стадион па је непланирано продужен закуп у ионако оптерећеном делу сезоне.

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

 

 

Није проблем у НФЛ, већ што Леви није завршио стадион па је непланирано продужен закуп у ионако оптерећеном делу сезоне.

 

 

Naravno, kad je neko sranje ti udri po muslinu. Klasican ppp... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Durruti said:

 

Meni nikako nije jasno ovo svetogrđe što su onaj nazovi fudbal uopšte igrao na Vembliju. Je li baš sve u parama? Takođe ni kako se je stadion bio pun na toj utakmici. Pretpostavljam Amerikancima u dijaspori.

 

Pa stadion je bio pun jer je jelte taj sport postao izuzetno popularan i van USA. 

Link to comment

Dobro, jesam li ja topic otvorio da se piše o najboljoj ligi u historiji profesionalnog sporta ili da se isti topic zatrpava pričom o samoproglašenom tzv. "fudbalu"? Mogli ste malo i o Svjetskom prvenstvu u "Ne ljuti se, čovječe".:isuse:

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

Dobro, jesam li ja topic otvorio da se piše o najboljoj ligi u historiji profesionalnog sporta ili da se isti topic zatrpava pričom o samoproglašenom tzv. "fudbalu"? Mogli ste malo i o Svjetskom prvenstvu u "Ne ljuti se, čovječe".:isuse:

Тачно Арле, то није спорт то је престава као они лажни кечери или како се то већ зове.

Link to comment
33 minutes ago, ArleKino said:

Dobro, jesam li ja topic otvorio da se piše o najboljoj ligi u historiji profesionalnog sporta ili da se isti topic zatrpava pričom o samoproglašenom tzv. "fudbalu"? Mogli ste malo i o Svjetskom prvenstvu u "Ne ljuti se, čovječe".:isuse:

 

On 28.10.2018. at 14:50, Weenie Pooh said:

@ArleKino Hoće ovaj švajcarski Milner stvarno pokušati da sačuva Salaha u sledećem kolu? :unsure:

 

Link to comment

Čoveku nešto nije bilo jasno, ja mu objasnio, middle  po običaju morao na svakoj šerpi biti poklopac, ništa se strašno nije desilo. Nastavljamo dalje....C.O.Y.I.  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...