Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

Utisak sa Anfilda... Koji kurac Robertson igra protiv loših ekipa, kad ja šansa da pogodi centaršut ispod 20%, a Moreno deli lopte kao na basketu?

 

20% je iznad proseka lige za bekove, btw :)

 

Inače Lovren i Moreno u timu su bili gotovo garancija da od sačuvane mreže nema ništa, što se i dokazalo. Lovren ume lepo i solidno da odigra, ali uvek se nađu jedan ili dva momenta na utakmici gde pogreši i tako dovede ekipu u opasnost.

 

Šaćiri uneo živost u igru, tj konkretnost u odnosu na Lalanu.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

35 minutes ago, Weenie Pooh said:

Šakira za Vasića :wub:

Пу! 

Усташа је нула од играча. Гомез је од њега сад већ пар класа бољи. Лепо је видети Моа и Манеа распуцане, Арлеу неће бити свеједно у идућем колу. :wub:

Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Jbg, Jokan kaput....

 

Negde pročitah da je onaj brka izjavio da nema nikakvih dilema za Jokana i da nema razloga da ne očekuje da se ove sezone forma digne u pravo vreme.

Nisam gledao utakmicu niti sam imao gde (imam SK paket za sirotinju). 0:3 kod kuće baš deluje kao katastrofa, al nije ni Bornmut mačji kašalj. Četir mesta iznad Muntd :D    

I dalje mi skoro pa neralno kako se Brajton i dalje drži, a svaki put mi se čini da ih je samo usralo.

Vest Hem zasad čini mi se najveći baksuzi u ligi. Uvek im krene nešto naopako, tako i danas

   

Link to comment

Fulamu je do sada odbrana bila krš, ali danas ni u napadu nisu mogli da se sastave... Sudaranja, čudne kretanje, greške u dodavanje. Gledao sam do 0:2 i za to vreme su imali možda dve akcije koje su došle blizu gola bornmuta

Link to comment

Jbg, valjda postoji ozbiljna logistika u takvom klubu pa je jasno da su doveli previse igraca koje treba razigrati/ uigrati. Ipak, Kardif i danas tresnjice se trebalo bar ne totalno skrsiti.

Link to comment
6 minutes ago, Timmy said:

Izgleda je i trener Lestera bio u helihopteru. 

 

Dosta je cudno da se i dalje ne znaju svi detalji. Ko zna sta je sve po sredi... 

 

Izgleda da ipak nije bio u helikopteru.

 

 

 

Link to comment

Ne verujem da je neko muljanje u pitanju ali je stvarno bizarno da još uvek nema zvanične potvrde ni koliko je ljudi bilo u helikopteru a kamoli njihovih imena.

Link to comment

Video sam neki opis dogadjaja, koji ukljucuje i to da se helikopter nije momentalno zapalio, vec da su dva policajca probala da ugase vatru i izvuku ljude, ali se onda pretvorio u buktinju i ubrzo eksplodirao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...