Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Kako može da bude u pravu ako kaže da Lukaku trenutno ne ume da primi loptu? Kao, umeo je kad sam ja platio 90 miliona za njega, ali više jebiga ne ume.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Midl troluje :) Doveo koliko igraca po svom izboru, upropascava ove sto ima, gigantski klub sveo na nivo Evertona, igra kao Palas u gostima. Kad na kraju ode popljuvace upravu i svlacionicu i traziti respekt respekt respekt. Junajtedov najveci zajeb.

Link to comment
34 minutes ago, kipo said:

Kad na kraju ode 

... biće, "Jel' znate vi koliko sam titula ja osvojio, bree?"

 

BlandWillingHowlermonkey-small.gif

 

"Jeste da su sve bile za Čelsi ali bez obzira."

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Kako može da bude u pravu ako kaže da Lukaku trenutno ne ume da primi loptu? Kao, umeo je kad sam ja platio 90 miliona za njega, ali više jebiga ne ume.

 

Jebe ga sto tu nije bio u pravu. (I ko ga jebe.)

Link to comment
11 hours ago, kipo said:

Midl troluje :) Doveo koliko igraca po svom izboru, upropascava ove sto ima, gigantski klub sveo na nivo Evertona, igra kao Palas u gostima. Kad na kraju ode popljuvace upravu i svlacionicu i traziti respekt respekt respekt. Junajtedov najveci zajeb.

 

Mogao bi malo kredita dati i Vudvordu i ekipici oko njega, mada znam da je uvek najlakse izruciti kofu govana na Murinja.

Link to comment

Indirektno povezano sa pričom o Vudvordu i ekipi, broj golova koje su ekipe postigle u PL na domaćem terenu, od Fergusonovog odlaska:

 

MCI

270

LIV

214

ARS

211

CHE

208

TOT

188

EVE

179

MUN

167

 

 

 

 

 

 

 

 

Tako da ove kipove reči imaju nekog smisla.

Link to comment
8 hours ago, John Coltrane said:

 

Mogao bi malo kredita dati i Vudvordu i ekipici oko njega, mada znam da je uvek najlakse izruciti kofu govana na Murinja.

Slazem se za Vudvorda, ne reaguje kad i kako treba. Ipak, Jose je iskljucivo odgovoran za prikazano na terenu i atmosferu u svlacionici.

Link to comment
Indirektno povezano sa pričom o Vudvordu i ekipi, broj golova koje su ekipe postigle u PL na domaćem terenu, od Fergusonovog odlaska:
 

MCI

270

LIV

214

ARS

211

CHE

208

TOT

188

EVE

179

MUN

167

 
 
 
 
 
 
 
 
Tako da ove kipove reči imaju nekog smisla.
Od Fergusonovog odlaska Murinjo nije bio jedini trener tako da si dzabe trazio statistiku.


Kipo, kad pominjem Vudvorda uvek se misli na nov ugovor (pride ocajnu transfer politiku).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
31 minutes ago, John Coltrane said:

Od Fergusonovog odlaska Murinjo nije bio jedini trener tako da si dzabe trazio statistiku.


Kipo, kad pominjem Vudvorda uvek se misli na nov ugovor (pride ocajnu transfer politiku).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

 

Pa nije, ali je tu najduže i deo je te silazne putanje zbog Fergusonovog stava "posle mene, potop" i lošeg upravljanja klubom u sportskom smislu.

Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

Pa nije, ali je tu najduže i deo je te silazne putanje zbog Fergusonovog stava "posle mene, potop" i lošeg upravljanja klubom u sportskom smislu.

 

Na cemu zasnivas ovu teoriju? Kao Fergi je sprcao sve pare da bi osvojio nesto i zadovoljio svoju sujetu? Ili mislis da nije dovoljno davao sanse omladincima? Koje je to, dugorocno, lose poteze vukao Ferguson? Imas info da je oterao Davida Gila? Ili nesto deseto?

Link to comment

Једини погрешан потез Пијаног Шкота што је довео Мојесару на своје место. Што није заложио свој ауторитет да послом почне да се бави неко млад талентован на дуже стазе. Све после тога је била једна тупава паника да трофеји морају стално да се освајају, уместо да се изгради тим на дуже стазе. Али то је логика Ед Вудворда и осталих којима фудбал почиње Премијершипом и који фудбал у суштини не разумеју.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Na cemu zasnivas ovu teoriju? Kao Fergi je sprcao sve pare da bi osvojio nesto i zadovoljio svoju sujetu? Ili mislis da nije dovoljno davao sanse omladincima? Koje je to, dugorocno, lose poteze vukao Ferguson? Imas info da je oterao Davida Gila? Ili nesto deseto?

 

U trenutku odlaska u penziju, ostavio je vezni red koji su činili Kleverli i Skols koji se povlačio. Odbrana je takođe cela bila pred penzijom. Ostavio je Runija i RVP-a sa suludim platama. U principu svi nosioci igre su bili pred penzijom, tako da sam stekao utisak da ga je bolelo uvo šta ostavlja za sobom kada je tim u pitanju.

Link to comment
28 minutes ago, porucnik vasic said:

Једини погрешан потез Пијаног Шкота што је довео Мојесару на своје место. Што није заложио свој ауторитет да послом почне да се бави неко млад талентован на дуже стазе. Све после тога је била једна тупава паника да трофеји морају стално да се освајају, уместо да се изгради тим на дуже стазе. Али то је логика Ед Вудворда и осталих којима фудбал почиње Премијершипом и који фудбал у суштини не разумеју.

 

U modernom fudbalu, za te top klubove, vise nema mesta "dugorocnim planovima" u smislu dajte Gigsu UTD na 5 sezona blanko pa sta uradi uradi. Mislim, UTD je uslovno receno top klub kada su rezultati u pitanju svakako nije, ali kada je skupljanje paretina u pitanju tu su broj 1 i po Forbsu i po Delojtu. Na kraju krajeva Vudvord je finansijski savetnik porodice Glejzer, sa fudbalom je imao veze kao i nas dobri Bujodrag. 

 

24 minutes ago, copkillah said:

 

U trenutku odlaska u penziju, ostavio je vezni red koji su činili Kleverli i Skols koji se povlačio. Odbrana je takođe cela bila pred penzijom. Ostavio je Runija i RVP-a sa suludim platama. U principu svi nosioci igre su bili pred penzijom, tako da sam stekao utisak da ga je bolelo uvo šta ostavlja za sobom kada je tim u pitanju.

 

Ostavio je igrace pred penzijom (Skols, Gigs, Rio, Berbatov vise zbog kurcobolje nego zbog godina) ali i igrace koji su mogli dati bar jos 2,3 dobre sezone (Vidic, RVP, Evra, Kerik) i na to dodaj Runija, Nanija, Kagavu, Chicharita, Velbeka, Smolinga, Dzonsa da ne pominjem DDG. Nije to tako hrdjavo izgledalo kao sto se cini, al jbg nikad necemo saznati sta bi ispalo da je neko drugi seo na klupu umesto Mojesa. Na sve to je, opet apostrofiram upravu, doveden samo Felaini i na zimu Mata, totalni zajeb ispostavilo se na kraju sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...