Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo je što su kadrirali Klopa u drugom poluvremenu kako razočarano širi ruke kod svake tragikomično nerealizovane kontre.

 

Užasno stegnuto deluju u poređnju sa prošlom godinom. Jeste da sam tada zagovarao malo pametniju igru umesto all-out divljanja dok se ne popada od umora, ali ovoliko povlačenje je kontaproduktivno. Neće svaki put moći da odbrane minimalnu prednost, niti bi trebalo svaki put da se to očajnički pokušava.

 

Predosećam da će nas Emery plitakpotokovati™ kao 2016. u Bazelu.

Link to comment

Da ne bude da sam nedajbože negativan, imamo isti procenat uspešnosti kao precenjeni ruksinovci u ovom kolu: mi 1 gol iz 2 šuta, oni 5 golova iz 10. Plus što su oni imali svog čoveka na protivničkom golu :fantom: 

Link to comment
2 hours ago, radnik said:

Tuzna igra. Pise se pobeda, ali ovo nije ni blizu kako su igrali u prethodne 2 sezone.

Сад како капирам имамо мање бодова него претходне две сезоне?

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Бре какве сте ви у Отаџбини жене и песимисти. :s_c: Цврле и ја се уздамо у руска, али он је сигуран као врбов клин. За разлику у од Гласа (не)Разума који је човек већ изгубио килче и обавезао се јавно да ће да га исплати.

Link to comment

vasicu, 'bes bodove i titule, hocemo ludilo i zabavu :D "mi" smo se bar naosvajali titula, pa ko da je sad to vazno. vatra, vatra, vatra ... da sve seva.

ajde valjda bude bolje u sredu :tongue:

Link to comment
6 hours ago, radnik said:

vasicu, 'bes bodove i titule, hocemo ludilo i zabavu :D "mi" smo se bar naosvajali titula, pa ko da je sad to vazno. vatra, vatra, vatra ... da sve seva.

ajde valjda bude bolje u sredu :tongue:

У среду понављање резултата из 1973-ће.:happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...