Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, radisa said:

I nisu...

 

80 minuta je bilo OK, a onda je zajabao...

 

Jbg, baš sam se nadao da će ManU da dobije...

Izasla su sva tri igraca koja su napravili golove. Posebno Martiala nije trebao da vadi

Link to comment
Just now, MancMellow said:

Izasla su sva tri igraca koja su napravili golove. Posebno Martiala nije trebao da vadi

Po meni, pre Matu, nego Martiala, a verujem da su obojica imali snage za 90 minta... Na kraju, nije imao ko da stane na loptu izvuče prekid, otrči do zastavice, napravi 3. gol... I to se osvetilo...

 

Čim je Matu vadio, napisao sma da može biti zez... Jbg...

 

Inače, opet se MO ponaša paćenički, posle utakmice, koji mu to treba...

Link to comment

Da, Murinjo je kriv. Uleti mu lik u facu da ga zajebava i to u 96. minutu posle primljenog gola. Ti bi ostao hladnokrvan jbg.

 

Samobanuj se i pusti rućina. :fantom:

Link to comment

Ruku na srce, rezultat je realan, plus jbg nereseno CFC away nije nikakva tragedija. Nas problem je na drugim tekmama. Ali ispustili smo dva vazna boda u trci za 4. mesto. Ok, mlada je sezona jos. 

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Da, Murinjo je kriv. Uleti mu lik u facu da ga zajebava i to u 96. minutu posle primljenog gola. Ti bi ostao hladnokrvan jbg.

 

Samobanuj se i pusti rućina. :fantom:

 

 

+1

 

 

Bio bi red...   :fantom:

Link to comment

najgora utakmica ove sezone. sarri i dalje gura nesposobne igrace tipa morata willian luiz...tu se moze dodati i alonso. poslednja dvojica kriva za bar 80% primljenih golova ove sezone.

 

rekoh prosli put cim hazard nema dobru utakmicu mi realno treba da izgubimo.

Link to comment
2 minutes ago, MancMellow said:

Ruku na srce, rezultat je realan, plus jbg nereseno CFC away nije nikakva tragedija. Nas problem je na drugim tekmama. Ali ispustili smo dva vazna boda u trci za 4. mesto. Ok, mlada je sezona jos. 

 

Bili bi na -4 od Chelskija sa pobedom.

 

Sari je zalicio na onog iz Napolija, ko ih je gledao u derbijima zna o cemu pricam. Neprepoznatljiva igra u drugom, mada je i gol u prvom dosao iz prekida bez nekih sansi, ali su sve vreme drzali igru i naterali UTD da izgleda potpuno letargicno. Marsial u prvom k'o ja kad mamuran vikendom igram fudbal u terminu od 13h.

Murinjo je odreagovao shabanski, al sto Middle rece " ko bi ostao hladnokrvan", dosta se govana izlije po njegovoj glavi svaki jebeni dan u ENG stampi samo mu je falio neki zabar u ovoj sivoj pidzami da ostri patku u 96minutu (posle tekme opet gestikulacija ka navijacima Chelskija sa 3 podignuta prsta u znak osvojenih titula :isuse:).

 

Ostaje mi, zauvek, misterija zbog cega UTD ne moze da igra ovako dobro kao vecim delom drugog poluvremena?

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

 

Bili bi na -4 od Chelskija sa pobedom.

 

Sari je zalicio na onog iz Napolija, ko ih je gledao u derbijima zna o cemu pricam. Neprepoznatljiva igra u drugom, mada je i gol u prvom dosao iz prekida bez nekih sansi, ali su sve vreme drzali igru i naterali UTD da izgleda potpuno letargicno. Marsial u prvom k'o ja kad mamuran vikendom igram fudbal u terminu od 13h.

Murinjo je odreagovao shabanski, al sto Middle rece " ko bi ostao hladnokrvan", dosta se govana izlije po njegovoj glavi svaki jebeni dan u ENG stampi samo mu je falio neki zabar u ovoj sivoj pidzami da ostri patku u 96minutu (posle tekme opet gestikulacija ka navijacima Chelskija sa 3 podignuta prsta u znak osvojenih titula :isuse:).

 

Ostaje mi, zauvek, misterija zbog cega UTD ne moze da igra ovako dobro kao vecim delom drugog poluvremena?

Samopouzdanje

Link to comment

Izmene su bile sulude. Ubice nas Juventus.
Mou ce izvesti nesto defanzivnije od ovoga i Martial ce verovatno opet pasti u zaborav. Rash je posvadjan sa loptom i to se nikada nece promeniti

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

 

(posle tekme opet gestikulacija ka navijacima Chelskija sa 3 podignuta prsta u znak osvojenih titula :isuse:).

 

 

Na ovo sam mislio, kao na šabanisanje, koji mu to treba... Ono radovanje je takođe šabanisanje, ali da je Mo gospodin čovek, samo bi ga pogledao kao govno... Ovako on samo pokazuje da je na istom nivou...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...