Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci ozbiljno se pregovari™ o smeni Jokana rukom (i nogom) Ranijeri-ja?

ma gonite se u pm, Mitar ce opet da padne u nemilost... tj klupu a Ranijeri ce ostrim jezikom dokazati da je 25 bodova na kraju sezone samo njegov uspeh tj. neuspeh Jokana. Kako se gleda, zavisi.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jokanov Fulham je dosad primio 21 gol. Imaju ofanzivni dio tima za gornji dio tabele i odbranu za Championship. Budu li previše blizu najgore trojke nakon narednih nekoliko utakmica, 1 lemurocid će biti sproveden.

Link to comment

У следећа четири кола игра са два тима који су испод Фулама на табели и Бурмутомtm на домаћем терену.  Ако не узме више бодова него што их је до сада освојио, стварно нема шта да тражи у Премијеру.

Link to comment

kakav ranieri, lozi vas mlatko.

 

ja bar ni na jednom fulhamovom fan forumu nisam naisao na slicnu vest. u realnosti, fulham je ozbiljan klub i kao takav ne daje otkaz treneru koji ih je uveo u premiership posle nekoliko poraza i to od cityja, evertona i arsenala. 

 

odbrana deluje uzasno trenutno ali kada se sagleda kontekst vidi se da imaju dosta novih igraca koji tek treba da se uklope u jokanov sistem, a ni povrede ih ne maze, veci broj utakmica su igrali bez glavnih igraca iz prethodne 2 sezone (tim ream i tom cairney). plus fulham je i prosle i pretprosle sezone startovao slabije da bi tek od novembra/decembra ulazio u pravu formu. long story short - imaju dobar tim, jokan ce ih naspanovati pre ili kasnije i na kraju sezone ih vidim na sredini tabele.

Link to comment

Одлична је сезона за уигравање тимова из доњег дома: Кардиф и Хадерсфилд су приметно слабији и заправо се тражи трећи за испадање, а уз овакав Сотон и Ешлијеву Њуцу можда се и то место попуни брзо. 

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

 

 

Ovo bi bila dva fenomenalna posla za United.

 

 

Za mene bi bilo idealno da se Murinjo "vrati u život", ali teško...

 

 

Jedan od zabrinjavajućih znakova je taj što smo verovatno jedini njegov tim  kojem nije uspelo da sredi odbranu.

Edited by Jeremija
Link to comment
kakav ranieri, lozi vas mlatko.
 
ja bar ni na jednom fulhamovom fan forumu nisam naisao na slicnu vest. u realnosti, fulham je ozbiljan klub i kao takav ne daje otkaz treneru koji ih je uveo u premiership posle nekoliko poraza i to od cityja, evertona i arsenala. 
 
odbrana deluje uzasno trenutno ali kada se sagleda kontekst vidi se da imaju dosta novih igraca koji tek treba da se uklope u jokanov sistem, a ni povrede ih ne maze, veci broj utakmica su igrali bez glavnih igraca iz prethodne 2 sezone (tim ream i tom cairney). plus fulham je i prosle i pretprosle sezone startovao slabije da bi tek od novembra/decembra ulazio u pravu formu. long story short - imaju dobar tim, jokan ce ih naspanovati pre ili kasnije i na kraju sezone ih vidim na sredini tabele.
Nisam ja!

Slucajno sam nabasao juce u news feedu:

https://m.calciomercato.com/news/fulham-per-la-panchina-si-pensa-a-un-italiano-17839

Navodno pricaju engleski mediji. Podizu lestvicu pritiska...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...