Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

e, ali flejm na premier ligi :D kao izazvaće  pičvajz zbog  engleskog fudbala
 
ala su se pojedinci istripovali
 
 

Dobro, više puta si nam ukazao da ti je to nebitna tema. Dozvoli da ima ljudi koji se više primaju na sve to i da se traži minimum primene pravila sa ostatka foruma. Ili je premestite na SZD pokojni.
Link to comment

Ruxin iskusno, ko Murinjo, skreće pažnju na sebe da bi igrače sitija osloboditio pritiska posle prosječne igre u derbiju sezone. 

 

Ruxin i Midle najbolji forumasi. Radi takvih oval forum vredi. 

Link to comment
28 minutes ago, Aleksandar88 said:


Dobro, više puta si nam ukazao da ti je to nebitna tema. Dozvoli da ima ljudi koji se više primaju na sve to i da se traži minimum primene pravila sa ostatka foruma. Ili je premestite na SZD pokojni.

 

bitna mi je tema isto kao i La liga i Serie A, i isto se piše kao i tamo, samo što tamo niko ne tripuje uvređenost

Link to comment

Pa da, kako čovek da tripuje uvređenost kad tamo ima u proseku po 1.5 post nedeljno?

 

Ovde 20 puta više postova, 25 puta više gluposti, šta sad.

Link to comment

Jel ti vini sporiš da postoje nova ofsajd pravila od tad, ili i dalje samo želiš da ih tumačiš suprotno od svih sudijskih organizacija ovog sveta? Jer tebi tako zvuči logično.

 

Ako je ovo prvo nije kao ne postoji video u kojem kolina objašnjava da su uvedene promene kod ofsajd pravila i da je IFAB poslao nova upustva sudijama (law 11) :fantom:

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

inace, arsenal pomalo neprimetno naredjao sest pobeda.

 

9 u svim takmičenjima. Što je najbolje/najgore, igramo lošnjikavo, ovo danas je bilo daleko najbolje od početka sezone, a pomaže i to što Jokan odbranu ne trenira.

Link to comment

Znaš ti Ruxi dobro da ja sporim samo tvoju sumanutu & neodrživu interpretaciju pravila, po kojoj se od pomoćnog sudije očekuje da ne gleda samo liniju i trenutak dodavanja, već da gleda i u pasulj kako bi protumačio nameru eventualnog kontakta sa loptom koji branič usput napravi. 

 

A novinu pravila iz 2014. mislim da smo ismejali još tada, u februraru 2018.

Link to comment
4 hours ago, Jozef K. said:

Ruxin je jedan od boljih poznavalaca fudbala ovde. Ali me ne bi čudilo da ga banujete.

 

+1

 

Ima nas max cetvorica koja znaju za pravilo zvano ofsajd. :fantom:

Link to comment

Posle duzeg vremena odgledao celu PL utakmicu bez prekida. Nes kafa skuvana, casa vode, sve je bilo na mestu.

 

Odlicna utakmica za City i Gvardiolu (poceo je cak da mi bude simpatican). Uzivao sam. Cak i uz promaseni penal i onu nedisciplinovanu reakciju Mahreza...

Link to comment

Pravda za Ruću, inače me živ blam izjede od social media Arsenala. Duvaju se sa 9w in a row, a najozbiljniji protivnik bio raspali Everton. :/

 

Mada Emeri skapirao ko mora da igra, samo jos xhaka out i biće to fino. 

 

Poslednja tri na tabeli ostaju tamo do kraja sezone. Mislim da je to već rešeno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...