Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Just now, radisa said:

U čemu je problem?

 

Koncept flejmuje ceo dan... Sve mislim staće, ali, ne samo nastavlja...

 

 

U tome sto 99% Ruxinovih postova na PL je klasican flejm und troll, ali tvoj tajming za opomenu je dosao posle tekme sa Liveom kog ti simpatises.

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, John Coltrane said:

 

U tome sto 99% Ruxinovih postova na PL je klasican flejm und troll, ali tvoj tajming za opomenu je dosao posle tekme sa Liveom kog ti simpatises. 

 

Dobro™...

 

 

 

 

Link to comment

Dajte bre ljudi i ja volim Liverpul, ali mi je uvek interesantno da čitam Ruxinove postove. Nema razloga za ban, čovek nikog ne ugrožava.

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment

Ma trolovao sam i flejmovao radnika, priznajem i kajem se poput 75 mil. 
Brate radniče ako ikako možeš da oprostiš moju malicioznost, veliki bi čovek bio. Ne očekujem to naravno danas, sutra, za godinu dana...ali možda...možda jednog dana. 

Edited by Ruxin
Link to comment
Dajte bre ljudi i ja volim Liverpul, ali mi je uvek interesantno da čitam Ruxinove postove. Nema razloga za ban, čovek nikog ne ugrožava.

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk




Nisam znao da postoje ljudi koji vole abortirani Midlklas humor i konstantno ponavljanje istih fora, ali eto svaki dan naučiš nešto novo. No i pored toga definicija trola i flejma je jasna, može to da bude i simpatično i smešno, ali ako je svaki post trol radi trola samo je dosadno i iritirajuce.
Link to comment

Eto, ti na primer sad vrlo jasno impliciraš kako ja imam jadan ukus kad je humor u pitanju... I šta bih ja sad trebao da radim? Da tražim da te banuju?



Nisam znao da postoje ljudi koji vole abortirani Midlklas humor i konstantno ponavljanje istih fora, ali eto svaki dan naučiš nešto novo. No i pored toga definicija trola i flejma je jasna, može to da bude i simpatično i smešno, ali ako je svaki post trol radi trola samo je dosadno i iritirajuce.


Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Aleksandar88 said:

 


Nisam znao da postoje ljudi koji vole abortirani Midlklas humor i konstantno ponavljanje istih fora, ali eto svaki dan naučiš nešto novo. No i pored toga definicija trola i flejma je jasna, može to da bude i simpatično i smešno, ali ako je svaki post trol radi trola samo je dosadno i iritirajuce.

 

 

Apsolutno se slazem. 100 puta ponovljen flejm ne postaje duhovit post...

Link to comment
Eto, ti na primer sad vrlo jasno impliciraš kako ja imam jadan ukus kad je humor u pitanju... I šta bih ja sad trebao da radim? Da tražim da te banuju?


Sent from my SM-J320FN using Tapatalk



Možeš da pokusas, ne verujem da je igde zabranjeno reci nekome da mu je smisao za humor sranje.
Link to comment

Ne ozbiljno, meni stvarno maliciznost nije cilj. Pošto me često optužuju da trolujem i flejmujem to valjda implicira da je neko ovde istrolovana i isflejmovana strana? Jel ima takvih? Neko moje postove shvata toliko ozbiljno?

Nek se jave ti što im nanosim bol i prekidam, bez zajebancije. Ljubitelji kvalitetnog humora stop, zadržavam pravo na krš zajebanciju.

Link to comment

Nemam nameru.
Izgleda da preozbiljno shvatate priču o fudbalu.
Podrška Ruxinu svakako.



Možeš da pokusas, ne verujem da je igde zabranjeno reci nekome da mu je smisao za humor sranje.


Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...