Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Miljenko said:

Dobro je sto sam gledao Ajax vecim delom. Najvize mrzim kada protracim 90 minuta zivota na gledanje necega gde 22 ucesnika, ne mogu zabiti nijedan gol.

 

Mi pravi ljubitelji fudbala se nauživašmo. Ko ne ume da ceni lovrovo laktanje u 16m koliko i atraktivne driblinge i seksualne asistencije bolje da pređe na one neke američke sportove, jel tako? :nobles:

Link to comment

Sramno sudjenje ... engleske sudije miljama daleko od kvaliteta ovog takmicenja.

Bernando SIlva dobio karton bez razloga, Fernandinju oprostena tri zuta, Mendiju ocigledan zuti jos na pocetku, Hendersonu cist zuti.

Kontakt Lovrena sa glavom Jesusa nije penal, ali je penal simuliranje Sanea, i to nakon prekrsaja Fernandinja na Salahu.

I na kraju, dedica sa pistaljkom ne moze da istrci desetak metara pa je stalno daleko od mesta dogadjaja.

Mozda nije nijedan tim ostecen kad se sve sabere (i oduzme), ali je grozno da liga sa ovakvim kvalitetom igraca i trenera, odlicnom medijskom pokrivenoscu i marketingom, ima ovako grozno sudjenje.

 

Link to comment

Pa ono, izrutinirali smo u gostima najbolju ekipu svih vremena, koja više plati odbrambenog nego mi oba špica zajedno. Sa sve klasičnim krilom bernardom silvom na mestu organizatora, umesto daleko nam najboljeg igrača...nije ni loše.

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

derbi :violin:

 

jebte se.

Nek se jebu i jedni drugi. Da su oba dala gol dobio bi 700 eu :unsure:

 

Barca uzima Ligu sampiona, a Klop i Pep nek se u februaru posvete domacem prvenstvu, :cofee:

Link to comment

Čmardiolini jedva da su sutnuli na gol, a mi igramo jako loše vec duže vreme. Mislim da nema mesta velikom nezadovoljstvu zbog ovakvog rezultata.

 

Link to comment

Pep ziheraski isao na bod (Kuna menja Isusom), a Live dokazao da je Salah igrao samo jedno leto™.

 

Sve u svemu zali boze bacenog vremena.

Link to comment



Sramno sudjenje ... engleske sudije miljama daleko od kvaliteta ovog takmicenja.
Mozda nije nijedan tim ostecen kad se sve sabere (i oduzme), ali je grozno da liga sa ovakvim kvalitetom igraca i trenera, odlicnom medijskom pokrivenoscu i marketingom, ima ovako grozno sudjenje.


Naravno. Atkinson je posebno zreo za penziju, on je još tamo u Fergusonovo doba cenio ključne događaje sa 50 m razdaljine.

Fudbal nemam snage da komentarišem, ubio me je Klopp ovom serijom utakmica bez pobede (dve nerešene, dva poraza).
Link to comment

Ovo kad se udje u 16 penal. Tri ulaska u 16 imali, 3 penala. Mrdja zna Fernandinho skupio za 2 crvena.

Svi verovatno zadovoljni bodom, osim sudije smrde 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Gojko ne može da se čudom načudi što posed lopte iz prvih 5 minuta nije ostao nepromenjen u sledećih 40, plus je proglasio LFC za prošlogodišnjeg vicešampiona.

 

 

Sto je najgore, to je rekao i juce u prenosu. On, dakle, zaista misli da je tako bilo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...