Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, number_9 said:

Mora Staridž da igra više. Mora.
Kakva golčina.

Stuki je legenda, ali njemu je svaki minut rizik od raspada i nove šestomesečne pauze. Samo neka nastavi optimalno da ih koristi.

 

Liverpul danas realno zaslužio da izgubi, očajni su bili i Salah i Firmino i Robertson, najgori od svih nesrećni Wijnaldum kog je Klop nepametno gurnuo napred da bi napravio mesta za Hendersona, a on se sa loptom baš slabo snalazi. (Posle kad ga je vratio na DCM, zamalo da asistira za 2-0 :isuse: ) Sa ulaskom Šakire samo se izgubilo na presingu, ispizdeo sam kad sam ga video kako se potpuno svež šetka po terenu dok ovi ostali mučenici uzalud pokušavaju da pritisnu.

 

Čista sreća za Klopa da je Stuki šibnuo ono pod prečku (još Gojko lupa da je Kepa trebalo da brani neodbranjivo, jer 80 miliona :isuse: ) ali Sari je pročitao i sasvim efektno neutralisao sve što je on hteo da odigra u ove dve utakmice. Sledeći put Keita na desetku, pa će možda nešto i biti.

Link to comment

I Liverpool i Celzi odigrali odlicno. Od tolikih sansi i za jedne i za druge odluce dve majstorije. Za promenu jedna utakmica ove sezone u Pl gde jedan tim igra ne bunker i kontre a drugi napada 90 minuta. Nego muski, pa sta bude.

 

Prava enigma je kako Sari izdrzi ovakav tempo a da ne popusi 2 pakle. Danas cak ni tipove nije vrteo po ustima preterano. Anbelivbl

Link to comment

Izuzetno :blink: Imao je jedan i samo jedan dobar potez, ono kad je petom odigrao povratnu za Salaha. Inače je svaki napad usporavao jer se ne usuđuje da odigra iz prve, nego carini loptu po pet sekundi dok ona trojica utčavaju u ofsajd, da bi onda bio prinuđen da je bezopasno prosledi na stranu do Trenta.

 

Gini je pristojan igrač i deluje kao sasvim OK lik, ali nije za desetku ni pod razno. Briljirao je na startu sezone dok je igrao povučeno jer tu nije bilo potrebno da nešto kreativno izvede sa loptom, a fizikalije ima pa sve stiže da zatvori i dobije svaki duel. Lucas Leiva 2.0 samo tri puta brži.

 

Zaključak: Keita prosto mora da igra, eventualno Ox ili Milner jer brže razmišljaju od Surinamca. Šakira isto može u vezni red ali samo protiv nekih autsajdera, potpuno je nezainteresovan za odbranu.

Link to comment

Odbrana Liverpula odlicna i na ovom mecu. U napadu nije bilo raspolozenog igraca, no i to se desava. Chelsea me nije odusevio u ofanzivi. Mislio sam da jedino Simeone fura to cuvanje 1-0 prednosti. Pomalo mi je neverovatno da se Morata ovoliko ne snalazi. Zasto je dolazio u PL, ako mu ne odgovara stil igre (ne bi ni meni odgovaralo, kada sudija ne sudi nista, kao ovaj danas).

Link to comment

Pa prosto sam se iznenadio da njega navodis najgorim, a ja zaista dok sam gledao par puta sam pomislio 'mali hazard' i kako Klopp nije lud ... vidis cekanje Wija se isplatilo ... eto to su mi bile misli tokom meca par puta. Otud 'izuzetno' :D

A ovo oko ukupnog utiska o njemu za ove 3 g si na pravom tragu, samo sto je za moj pojam ovaj mec odigrao OK.

Link to comment

trebali smo pobediti ali ne treba biti alav. pre pocetka sezone bih potpisao x ovde. sarri je ipak ovde tri meseca dok kloppu vec cetvrta sezona. 

 

kada se realno sagledaju stvari ovakvi rezultati chelsea na pocetku sezone su mala senzacija. hazard bukvalno sam vuce ovu ekipu i imamo mnogo srece sto je u najboljoj formi karijere evo vec 4-5 meseci. pola ekipe uopste ne igra dobro i realno nisu kvalitet za ovakav fudbal. 

ne znam dokle ce se izdrzati ovakav tempo kada se jedva rotiraju igraci. kada se oseti odsustvo 1 pedra onda znas da je situacija zajebana. 

Link to comment

Tim sa Krejven Kotidža posle sedam odigranih kola ima jednu pobedu, dva remija i četiri poraza – nalazi se na 16. poziciji, a jedna od retkih svetlih tačaka ekipe je srpski napadač Aleksandar Mitrović. 

"Moramo da razumemo da ćemo platiti veoma skupu cenu ako se ne prilagodimo na sve ovo. Odigrali smo sedam mečeva u Premijer ligi i pokazali smo kvalitet, bili smo hrabri i pokušali da igramo svojim stilom", dodao je Jokan. 

Fulam u osmoj rundi ima još jedan težak zadatak jer dočekuje Arsenal, koji je u odličnoj formi.

 

 

 

Spremaju li mu svilen gajtan? Pitam za Murinja. :fantom:

Link to comment

zaboravio sam da kazem nocas povodom jucerasnjeg meca...van dijk je jebena sila. najbolji stoper u ligi. kad se setim da ga nisam zeleo u chelsea kada je bio povezivan sa nama jer sam mislio da je prehajpovan ali kakva greska u proceni :isuse: sad mi bas krivo jer bi bio odlican uz rudigera umesto onog klovna. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...