Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

11 hours ago, Zlurad said:

Zabavna utakmica. Klop i Sari kao na fm18 uigravaju linije dynamics: Keita-Mane-Fabinho. Sari ubacuje Azara u 55. minutu, vragolan. Staridz pao na ledja kad je dao go, sledi visemescna pauza. Lovren konstantna pretnja po sopstveni go. Sudijama u Engleskoj ni Var ne pomaze

 

Mislim da niko nije iznenađen

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, Weenie Pooh said:

Hoće kod nas, da bude Milner umesto Milnera?

 

 

Prije Ox umjesto Oxa. Sportski je da vam ga damo džabe obzirom da je ovaj od 35 miliona u banani sa ozljedama.

 

Spominju se talijanski klubovi, nedavno se pričalo da bi mogao za Gazidisom u Milan, no oni teško da bi dali 200k sedmično. Ako ide bez odštete, rodio se za Juve pa da bude Can/Khedira/Pirlo/Pogba umjesto Cana/Khedire/Pirla/Pogbe.

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

Mislim da nas više zanima Rabio

 

 

Uf, a koga ne zanima. Al tesko ce ga oni  pustiti bez adekvatne zamene (ili da im igra Las Dijara)

Link to comment
18 minutes ago, John Coltrane said:

 

Uf, a koga ne zanima. Al tesko ce ga oni  pustiti bez adekvatne zamene (ili da im igra Las Dijara)

 

Pa nema šta da oni hoće ili neće da ga puste, do sada nije produžio ugovor i izgleda i da ne namerava

 

Link to comment

Pun mi q više i Murinja i Pogbe, rekla-kazala tabloidnih bombi. Oba nek odjebu u troskoku, što dalje od Junajteda. Ne vidim zrno razloga da klub ovako dugo ne reaguje kad je već to uzelo maha. Jebeni cirkus.

Link to comment
35 minutes ago, Jeremija said:
 

 

Kakav tim - tri zadnja vezna da riljaju za Pogbu. :huh: Alexis iz nekog razloga ni na klupi.

 

Lukaku ono ima 9 u 9 protiv Praslina?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...