Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, radisa said:
11 minutes ago, John Coltrane said:
Al smarate, Alison je golmancina.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ma naravno, samo da smanji driblanje...

mozda hoce da predje kod Pepa.

Link to comment
36 minutes ago, rooney said:

Da li mozete da me prosvetlite, vidim neka zajebancija namoj racun provejava pa bih molio da budete direktniji malo!

 

Nije na tvoj račun nego se smeju Alisonu zbog debilno primljeno gola

 

A ti svakako možeš da kontaktiraš lokalni LFC fan club pa u grupi da ideš na stadion, evo copkillah će te uputiti. Nedavno je bilo neko ritualno regionalno bratimljenje sa mrskim ugarskim okupatorima koji vole LFC, pa ne vidim zašto ne bi i tebe usvojili.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nije na tvoj račun nego se smeju Alisonu zbog debilno primljeno gola

 

A ti svakako možeš da kontaktiraš lokalni LFC fan club pa u grupi da ideš na stadion, evo copkillah će te uputiti. Nedavno je bilo neko ritualno regionalno bratimljenje sa mrskim ugarskim okupatorima koji vole LFC, pa ne vidim zašto ne bi i tebe usvojili.

 

 

 

Super Weenie, nego fan club na Kosovu vode neki fanatici. Jedan se zakleo pre 15 godina da se nece osisati dok LFC ne osvoji titulu. Kosa mu je sada do peta. Ne bih s'njim ni u Melwood park isao. Probacu sa nekim lokalnim Srbima iz Mitrovice.

Link to comment

Prilično je žalosno gledati ovakvu igru Liverpula posle prošlosezonskog mahnitanja. Ne znam da li je planski usporavanje kao što sam nagađao posle prvih par utakmica (da ne bi potpuno malaksali oko 70. min), ili je ipak sticaj okolnosti tj. gubitak forme ključnih igrača (po Klopovim reakcijama danas pre bih rekao da je to u pitanju). Rezultati se za sada nekako čupaju, ali po cenu atraktivnog fudbala i zastrašivanja budućih protivnika. Nisam odušvljen tim pristupom, niti sam ubeđen da će protiv Sitija, Sarija, ili Spursa moći da povlačenjem sačuvaju tih gol-dva prednosti po sat vremena.

 

Žali bože debelog Bobija, kosmička je nepravda to što on u takvoj formi počinje sve utakmice, dok Sturridge koji se po prvi put doveo u red još od 1967. na ovamo ni da primiriše startnoj postavi.

 

11 minutes ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh

 

Jel ima neki multiprenos na SKY ili BT tekmi od 16:00 (ili na SKY ide samo Soccer Saturday sa komentarima bez slike)? 

 

Gde znam, nagomilalo mi se posla, jedva sam stigao i ovih 90 minuta da pogledam.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

To je to, 4\4, nimalo zabrinut nisam bio nakon 2-1.

Septembar ce biti pakao tott. chel. city u 5 sledecih ligaskih plus cl psg i napoli, i carabao kup. Ako prezive moglo bi biti svasta. Dobro i pocetak oktobra je to.

Link to comment
1 hour ago, Ruxin said:

:lolol:

:naughty:

58 minutes ago, levi said:

za šta da mu nalupa šamare, pa Klop ga tera da to radi, da ne ispucava, nego da nastavi akciju po svaku cenu

:isuse:

56 minutes ago, John Coltrane said:

Al smarate, Alison je golmancina.

 

alissonu je ovo FIRST error leading to a goal in over 50 games. relax.

radio je on takve stvari i u rimu prosle sezone ali sam siguran da nije toliko ucestalo. dobro je sto se desilo sad kad nas nije kostalo bodova.

svakako ce ga malo  spustiti na zemlju.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...