Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

ako govoris dobro srpski nece niko ni da provali da si gostujuci navijac. znam par lokalnih navijaca arsenala koji su prosle godine isli na marakanu. nisu skakali i navijali, al su gledali utakmicu. 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da se ispovedim, mislim da nisam normalan. Imam jednog brata od strcia koji to potvrdjuje. Obicno se klubovi iz istog grada mrze, ali ja prosto volim Everton. Uvek navijam za njih kad ne igraju protiv Redsa. Maybe it's just me! Secam se kad su oni klinci napunili City, cini mi se 4;0. Pogotovo sam ih gotivio u vreme Moyesa. Pa kad je onaj Neysmith postigao hat-trick.

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

ako govoris dobro srpski nece niko ni da provali da si gostujuci navijac. znam par lokalnih navijaca arsenala koji su prosle godine isli na marakanu. nisu skakali i navijali, al su gledali utakmicu. 

 

Trivia: 99 godine idem u jedno srpsko selo u Mitrovackom regionu, svi mladi ii proterani ili izbegli. Albanci sa obliznjeg sela su ih gadjali kamenjem dve tri noci zaredom. Ja idem sa italijankom da ih intervjuisemo i da napisemo izvestaj za OEBS. Italijanki se svidelo neko cvece i pita staru babu koje je to cvece i kako se zove. Baba kaze, sine, kazi da je bozur, mi ga zovemo srpskim cvecem ali ustvari to je siptarko cvece. Ja, onako iz sale kazem, baba, ja sam siptar, kad ona, izvini sinko molim te, nikad ne bih rekao posto govoris srpski bolje nego celo selo.

Link to comment
6 minutes ago, rooney said:

 

Trivia: 99 godine idem u jedno srpsko selo u Mitrovackom regionu, svi mladi ii proterani ili izbegli. Albanci sa obliznjeg sela su ih gadjali kamenjem dve tri noci zaredom. Ja idem sa italijankom da ih intervjuisemo i da napisemo izvestaj za OEBS. Italijanki se svidelo neko cvece i pita staru babu koje je to cvece i kako se zove. Baba kaze, sine, kazi da je bozur, mi ga zovemo srpskim cvecem ali ustvari to je siptarko cvece. Ja, onako iz sale kazem, baba, ja sam siptar, kad ona, izvini sinko molim te, nikad ne bih rekao posto govoris srpski bolje nego celo selo.

 

onda mozes opusteno da prodjes na istoku i zapadu. samo se pravi blesav, nemoj da navijas. a mozes i da kupis kartu za jug pa probas da udjes u sektor za gostujuce navijace, tu navijaj kolko god hoces... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
3 minutes ago, Bright Billy said:

 

onda mozes opusteno da prodjes na istoku i zapadu. samo se pravi blesav, nemoj da navijas. a mozes i da kupis kartu za jug pa probas da udjes u sektor za gostujuce navijace, tu navijaj kolko god hoces... 

 

Hvala!

Link to comment
za šta da mu nalupa šamare, pa Klop ga tera da to radi, da ne ispucava, nego da nastavi akciju po svaku cenu

Po cenu da dribla svaki put? Onda treba Klopu nalupati šamare.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...