Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Mhm, verovatno je baš zato pre desetak-petnaest godina taj Mnogo Bolji češće ispadao od Mnogo Goreg nego što ga je prolazio. Uprkos deset puta skupljem timu.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bolji je Smorinjo. Benitez ga je dobijao u eliminacionim mecevima gde je kalkulisanje dolazilo do izrazaja, a to je jedini okvir u kome Rafa moze da radi. Isto se kalkulise protiv Chelsea u 1/2 LS i protiv Wigana u 8.kolu PL. Portugalac je 10 puta prilagodljiviji, uspesniji i veca smradina.

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Nije Rafi ni posao da izvlači iz Mitra najbolje nego iz tima koji ima na raspolaganju. A pošto je ziheraš, niti toleriše liability napadače niti može da sagradi tim sposoban da napada sa svih strana i zasipa centarfora loptama 90 minuta.

 

 

Bukvalno. Ovo je najgluplji argument koji sam slušao od ljudi, kao nije se prilagodio Mitru. Jebote :lol:

 

I to pričam ja koji jako volim Mitra. 

 

Rafa je prošle godine opušteno bio trener sezone u PL, gde je sa skrpljenim timom koji je za Čempionšip, bio jebeno deseti.

 

Link to comment
49 minutes ago, copkillah said:

 

Bukvalno. Ovo je najgluplji argument koji sam slušao od ljudi, kao nije se prilagodio Mitru. Jebote :lol:

 

I to pričam ja koji jako volim Mitra. 

 

Rafa je prošle godine opušteno bio trener sezone u PL, gde je sa skrpljenim timom koji je za Čempionšip, bio jebeno deseti.

 

Ima i drugi dio..

 

1 hour ago, porucnik vasic said:

A pošto je ziheraš, niti toleriše liability napadače niti može da sagradi tim sposoban da napada sa svih strana i zasipa centarfora loptama 90 minuta.

 

Koji govori da (ako vec nemas arape da ti kupe novi najbolji tim po zelji) ne mozes citav tim prilagoditi jednom perspektivnom igracu 

Link to comment
4 hours ago, Aleksandar88 said:

Bolji je Smorinjo.

 

Ja se po tom pitanju ne izjašnjavam dok ne čujemo šta danas misli @MancMellow koji se svojevremeno stidljivo nadao Rafi a onda mu je ni krivom ni dužnom zapao Specijalac.

 

Ako čak i on ovde i danas kaže da je bolji Portugalac, e onda wallah... onda ništa, i dalje se ne izjašnjavam :dry:  

Link to comment

Katedra za Odbranu Rafinu.

Pa koju je nagradu trebalo da dobije Son Dajs za sedmo mesto i plasman u kvalifikacije za LE (ispred Arsenala)?

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Katedra za Odbranu Rafinu.

Pa koju je nagradu trebalo da dobije Son Dajs za sedmo mesto i plasman u kvalifikacije za LE (ispred Arsenala)?

 

Ono je figurativno, hoću da kažem da je postigao ogroman uspeh sa raspalom ekipom i bez adekvatnih pojačanja.

 

Link to comment

Murinjo čuo da pričamo o njemu pa nam se obratio, kaže nismo čitali Hegela i zato nismo dostojni da sudimo Njemu (Rafi možemo).

Quote

 

"I am the manager of one of the greatest clubs in the world but I am also one of the greatest managers in the world. Did you read any philosopher, or in your education you never spent time reading Hegel? Just as an example, Hegel says the truth is in the whole, is always in the whole. Do you ask that question to the manager that finished third in the Premier League or fourth? I had last season great success. I had great success last season that’s what you probably don’t want to admit.

"I analyse my performance myself, and for me, it's more important what I think that what you think. I repeat that two seasons ago we had a fantastic season by winning the Europa League, this season and last everybody thought Atlético Madrid amazing because they won the Europa League after being knocked out of the Champions League. We won the Europa League because that was our level. We are the last team in England to win a European cup. 

"I repeat, I won eight titles, I am the only manager in the world that won Italy, Spain and England and by winning eight titles, not small titles or countries, my second position last season is one of my greatest achievements in football. I think."

 

:hail: :jerry: :hail: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Katedra za Odbranu Rafinu.

Pa koju je nagradu trebalo da dobije Son Dajs za sedmo mesto i plasman u kvalifikacije za LE (ispred Arsenala)?

 

Kako ispred Arsenala ako je Arsenal bio šesti? :huh:

Link to comment

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Murinjo čuo da pričamo o njemu pa nam se obratio, kaže nismo čitali Hegela i zato nismo dostojni da sudimo Njemu (Rafi možemo).

 

:hail: :jerry: :hail: 

 

Čitao sam neki tekst Sajmona Kupera ("Fudbalom protiv neprijatelja")  posvećen Murinju i poslednja rečenica je ubila.

 

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Kako ispred Arsenala ako je Arsenal bio šesti? :huh:

 

Ispred Njuke, slusam Debate na SKY i oni nesto kenjaju o Emeriju i treninzima.

 

Zadnja 2 dana si gori od moje zene :dry:

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

Molim vas kolega CK, mogli ste baš da nam iskopirate tu rečenicu, nema ceo PPP pppretplatu na Financial Times.

 

Bilo otvoreno kad sam čitao, majke mi :D

 

Ukratko, Kuper mu je napisao da mora da se prilagodi, da su se vremena promenila i da ono na šta je on naviknut, više ne važi. Ostavio je mogućnost i da se neće ili ne može da se promeni i napisao mu je na kraju, parafraziraću:

 

"2004. godine, kada je Ser Aleks proslavljao svoju hiljaditu utakmicu ti si to prokomentarisao sa: 'Hiljadu mečeva? Nije to za mene. Kada budem imao 55 godina odmaraću se u Algarveu'.

 

Da te podsetim,  imaš 55 godina"

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...