Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, porucnik vasic said:

Зато кажем да је приступ погрешан. Био је пре три године био је и сад. 

Za Kloppa pricam

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, MancMellow said:

Prvo, nikad nisam negirao da je danas, u drugoj polovini druge decenije 21. veka Klopp bolji trener od Murinja. ALI - nije on doveden da "trenira igrace". Doveden je da osvoji titulu. 

 

Pa ko mu dozvoljava da dovodi Lindelofa, Daloa, Freda i ostale poluigrace za koje 90% ljudi nije ni culo (a da ne pricam sto ih placa boga oca)? Gde je taj neki bord koji kontroslise trosenje novca? Pri tom igraci koji su world class ne mogu da opepele Pogba i Alexis npr.

Za ovih 5 sezona bolje da je Gigs zasiljio penkalo pa ucio i radio, bar nam ne bi davali laznu nadu.

Link to comment

Не, он је доведен да један распали клуб који организационо шепа за конкуренцијом већ четврт века уреди и осавремени. Нико није рекао да мора да узме титулу. 

Link to comment
1 minute ago, MancMellow said:

Za Kloppa pricam

Pa moras biti precizniji, ja 10 recenica evo obrisah.

 

Pa nije, osim sto se navijaci nadaju i mozda pritiskaju. Ameri nemaju pojma o tome, niti ih previse interesuje, ali ako moze podrzace oni razumnim novcima.

Link to comment

Mourinho do 2010., i Mourinho posle su dva različita trenera. Sadašnji je suv prosek, dok mu je ego i dalje u nebesima, fatalno loša kombinacija.

 

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
23 minutes ago, radnik said:

Moram primetiti vini da mourinho izvlaci iz tebe posebno visprene postove :D

Hvala kolega, znate kako je, nekima odgovara trener sa kojim će da budu ortaci, da im glumi tatu ili mamu... dok je nekima poteban onaj surovi samoživi profesionalac sa kojim ćemo uzajamno da se mrzimo da bi izvukao maksimum od nas :fantom: 

 

Bila je čast sarađivati sa Specijalnim smradom. Iskreno mi je žao što se nalazi na izlaznim vratima.

Link to comment

Погледах натенане вечерас поново утакмицу. У првом полувремену Мајчестер их је сабио  мишију рупу. Ту су могли да реше утакмицу. Резултан ис нот реал да цитирм Баку покојног Слишковића. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Mourinho je izgubio mojo negdje u onoj 2014-15 kad je uzeo titulu, pitanje je samo koja od dvije tačke je bila tačka pucanja. Pola sezone je Chelsea igrao napadački fudbal, sa Fabregasom i Costom u top-formi, a onda je Pochov Tott iznabadao Chelsea 5-3 i od tog momenta je Chelsea postao Eden Hazard FC, čovjek je ogrbavio vukući Chelsea u napadu dok je odbrana radila svoje. Druga prijelomna tačka je, možda, bio PSG kod kuće. Igraš 90 minuta sa igračem više i imaš aktivan rezultat iz Pariza pa na kraju ispadneš na čisti manjak muda u odnosu na suparnika.

 

United je pogrešno birao po pitanju trenera nakon Fergieja, a prosječna dob tima je tražila ozbiljnog stručnjaka spremnog za temeljitu rekonstrukciju, posebno veznog reda. Mourinho ipak traži jaki temelj na koji onda dodaje svoje betonske slojeve.

Link to comment

Kako je Pok potpisao novi ugovor i u Totenhemu očigledno rade ozbiljan projekat, mislim da je plan bio da se čeka kraj sezone i dovede Alegri. Sad je baš problem; ostaviti Murinja i rizikovati neigranje CL ili dovesti vatrogasca koji će otaljavati klub. Nakon svega, jasno da je to bolja opcija. Postoji valjda i neko nezvanično interesovanje Zidana, ali ja kontam da će on na kraju sezone na Alegrijevo mjesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...