Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

čekajte ljudi, ako nije uspeo sa mančesterom to ne znači da je murinjo kesa.

i drugi treneri koje povremeno veličate su imali svoje loše trenutke. dešava se a ima i objektivnih stvari.

vrv treba da ide jer mu ekipa nema samopouzdanja, jadno izgledaju, krhko, raspadnu se lako. nije se dobro kupovalo. možda nije moglo bolje ali ništa ovo ne valja

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je nešto puklo u njegovom odnosu sa igračima prvo u Chelsiju, pa sada u UTD. Mislim da je izgubio autoritet, mogućnost da motiviše igrače, i da izgradi dobar odnos sa njima i izvuče iz njih maksimum. Ovo je jebeni UTD, imamo tim uz sve tupavce u njemu da igramo duplo bolje od ovog. Nešto ne štima i siguran sam da je to on.

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

čekajte ljudi, ako nije uspeo sa mančesterom to ne znači da je murinjo kesa.

i drugi treneri koje povremeno veličate su imali svoje loše trenutke. dešava se a ima i objektivnih stvari.

vrv treba da ide jer mu ekipa nema samopouzdanja, jadno izgledaju, krhko, raspadnu se lako. nije se dobro kupovalo. možda nije moglo bolje ali ništa ovo ne valja

Ma nije kesa, de kesa, a i nije on osnovni problem. Klub nema nikakvu strategiju kada je igracki kadar u pitanju. Za razliku od marketing strategije, to postoji. U sustini, problem zna se sta je Unitedu, onaj krovni problem, ali jbg, to ce se tesko promeniti. 

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Nije me mrzelo da izračunam...u protekle 3 godine (od dolaska Murinja), neto potrošnja Uniteda je bila 314 miliona funti, a Totenhema 29 miliona funti.

 

Da ne računamo sumanute plate koje imaju igrači Uniteda, koje su u proseku više nego 2 puta veće od Totenhemovih  - 264 miliona funti vs 127 miliona funti (što je potpuno fascinantno).

 

 

U takvoj situaciji, ne misliš li da je a tad too much da ti prva reakcija na poraz od takvog protivnika bude...Daj jooš pojačanja, još 200 miliona...glupi Vudvord.

 

Zidan je postao trostruki prvak Evrope, a da praktično nije doveo nijednog bitnog igrača.

 

Poketinjo je doveo igrace za 325milki od dolaska u Totte, a Murinjo 420milki - dakle razlika je 1 Pogba koji je ionako nase dete tako da se to ne racuna :D

Net spending je precenjen ionako, bas kao i skromni stedisa Poketino :fantom:

 

Sve na stranu, Vudvorda je krivilo zbog losih poteza u klubu ne zbog vecerasnjeg poraza per se. Vudvord je prekinuo tradiciju Junajteda koji ulaze u svoju skolu u mlade igrace i koji daje menadzeru vise od 2 sezone.

 

Link to comment

Najčudnije je što je sve ovo moglo da se očekuje, tj. mogli su da očekuju skoro svi osim vajne uprave kluba...Mislim da je neko i pisao ovde kad je Murinjo postavljen kako će se sve završiti. U zadnja dva kluba je implodirao u trećoj sezoni, i sad izgleda sve ide u tom pravcu.

Edited by Deco
Link to comment
4 minutes ago, MancMellow said:

Ma nije kesa, de kesa, a i nije on osnovni problem. Klub nema nikakvu strategiju kada je igracki kadar u pitanju. Za razliku od marketing strategije, to postoji. U sustini, problem zna se sta je Unitedu, onaj krovni problem, ali jbg, to ce se tesko promeniti. 

Кад смо вам™ ми™, лепо причали да се спремите на године, можда и деенија страшних фрустрација, смејали сте се и бџјатили сте се парама. Грешка је што је луди Луј отпуштен, и што кад је отпуштен није доведен неко ко је спреман да не јури за трофејима већ да тренира и полако оформи тим. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...