Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, Mercuzzio said:

City baš nema sreće danas

 

Nema sreće, ali nisu bili ni blizu svojih 100%. Milion glupih grešaka u sredini, a opet stigli da tri puta overe okvir gola. Da Wolves nisu ovako jadni kod odbrane prekida, mogao je Pep bez ijednog boda da završi danas. Za priznat gol rukom isto može da krivi lošu sreću više nego sudiju, jbg.

 

@John Coltrane Šta nije jasno? Sad sam opet pogledao snimak, Silva definitivno desnom nogom kači levu i pada na nos. Neves ga je telom gurao sa leđa, ali za to će jako retko dobiti penal - imam utisak da je tražio penal zbog saplitanja, tj. nije bio sasvim svestan da je u gužvi zapeo o sopstvenu nogu.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arse bez ljubitelja Pravde & Razvoja :unsure: Srećom, tu je velška baba da zameni tursku.

 

Sa druge strane engleski Pirlo spreman da ih izdominira :jerry: 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Nema sreće, ali nisu bili ni blizu svojih 100%. Milion glupih grešaka u sredini, a opet stigli da tri puta overe okvir gola. Da Wolves nisu ovako jadni kod odbrane prekida, mogao je Pep bez ijednog boda da završi danas. Za priznat gol rukom isto može da krivi lošu sreću više nego sudiju, jbg.

 

 

Naravno da nisu ni blizu 100% kad im ne igra De Bruyne a protivnik ima vrlo pokretljivu odbranu i opasne kontre za razliku od Hadersfilda čija je odbrana statična.

Gol koji su primili nije trebalo da bude gol što zbog ruke, što zbog ofsajda ali je sve to bilo toliko brzo i teško za videti da je to svakako loša sreća koju su Sitijevi protivnici isto tako prethodnih godina često osetili na svojoj koži.

Penal nad Silvom je opet 50/50. Neves stoji iza Silve, ne ide na loptu, SIlva zamane nogom, zakači Nevesa, pa se saplete o svoju nogu... može da bude a ne mora penal

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

@John Coltrane Šta nije jasno? Sad sam opet pogledao snimak, Silva definitivno desnom nogom kači levu i pada na nos. Neves ga je telom gurao sa leđa, ali za to će jako retko dobiti penal - imam utisak da je tražio penal zbog saplitanja, tj. nije bio sasvim svestan da je u gužvi zapeo o sopstvenu nogu.

 

Dobro je dok jedini ti vidis da su obe situacije "ciste".

 

Pomocni je lagano mogao da vidi ruku kod prvog gola, pa nije bas bila "ruka uz glavu". A za penal vise mi je delovao kao faul sa ledja, a saplitanje ako posledica guranja.

Link to comment

Не заборивате, ова Вест Хемова гостовања на Хајберију су редак природан феномен у коме се лептир претвара у гусеницу. :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...