Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Ne mora ni biti katastrofalan što se mene tiče. Nekih 0-1 iz izmišljenog penala u četvrtom minutu zaustavnog vremena će biti podjednako dobro.  Mada je sva zgoda da će biti nekih 3-0 poluvreme i 5-1 kraj za Arlovce. 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vec 11h casova a niko da objavi nove pikanterije glede Murinja? :ohmy:

 

Dosao pre novinara, pricao 4minuta, Yes or No odgovori. Dovidjenja prijatno.

Link to comment
15 minutes ago, John Coltrane said:

Vec 11h casova a niko da objavi nove pikanterije glede Murinja? :ohmy:

 

Rekoh ja, praviće sekta Ruksija od blata. 

Link to comment
19 minutes ago, Majo said:

Stvarno ste oterali Ruksu? 

Pih.

Ma da, Arsenalistima zasmetalo što se smeje njihovoj nesreći, ne poštuju shitposting koncept. A Radiša appeaser stao na njihovu stranu, i šta će čestiti @Ruxin nego da zapali.

 

Sad Klopp Emeri neka uzme titulu, ako ga nije sramota.

Link to comment

Pojavice se tada Ruxin 100% da cestita, to je ta Pep ugladjenost. Ni promil ne sumnjam. Ili kad City tamo u martu (nedajboze) overi titulu, kaze dajte Kloppu i Mourinhu po 300 miliona, dosadno ovo :D

To bi bio najcrnji scenario, ja se nadam da ce vrlo brzo u sedlo da se vrati.

 

Link to comment

Pod "Pep uglađenost" sigurno misliš na Pepasivnu Pepagresiju? Kao kad su im pred utakmicu na Anfieldu navijači gađali autobus bakljama i flašama, a ćelavi čim je izašao krenuo da se srdačno zahvaljuje zbunjenim ljudima iz LFC osoblja zato što su ih tako dobro zaštitili :isuse: Pošto je valjda trebalo da se bace pod točkove autobusa i svojom žrtvom spreče plotun plastičnih flaša?

 

Ili nedavno kad su američki protocol droids prerano uveli Klopa na KZŠ dok je Pep još izlagao, a ovaj odmah skočio, srdačno se sa uljezom rukovao, posadio ga pred mikrofon i zapalio, sve latinski teatralno. "Eto! Ne smeta mi uopšte! Hoću da javnost zna da se ja nimalo ne vređam! Dobro zapamtite ovaj trenutak jer me apsolutno ničim nije dotakao!"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...