Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, John Coltrane said:

Dokle si ti spreman da ides po cenu priznanja da nisi u pravu?! Ne kacis sliku obojice zato sto ti je cilj da se sprdas sa Nevilom, a kad neko drugi okaci sliku gde se vidi da su obojica obukli dresove svojih ljutih rivala, onda je to nevazno.

 

U čemu tačno nisam u pravu? Kačim sliku Nevila jer mi je bio neuporedivo smešniji, pa sam stigao da na njemu lupim PrintScreen par puta. Veze to nema ni sa Mančesterom ni sa utakmicom na Selhurstu. Nemam pojma zašto te žulja taj post ni zašto misliš da je neophodno istaći da je i Carragher obukao dres rivala :blink: Šta to uopšte menja? Kako je imala običaj da pita moja nastavnica engleskog u srednjoj, protiv čega se ti to boriš?

Link to comment

Mhm, toliko je zanimljiv da ga repliciraju na svim mogućim sajtovima istovremeno. "Čudesna transfomacija od najgore do najbolje odbrane lige, a promenili samo četiri startna braniča i golmana za neke sitne pare!"

 

Na Gardijanu su trenutno pet od prvih šest tekstova LFC hvalospevi. Pet od šest, FFS!

 

WXWbYXp.jpg

 

Skoro da čovek poželi da ih otrese prvi jači protivnik da bi bandwagonning senzacionalisti ućutali. Skoro.

Link to comment

I ja kontam, ne znam koji mu je. Doduse sve zavisi kakve su ambicije kluba u sezoni, nekako mi se čini da su previše potrošili da bi se borili za opstanak.

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Mhm, toliko je zanimljiv da ga repliciraju na svim mogućim sajtovima istovremeno. "Čudesna transfomacija od najgore do najbolje odbrane lige, a promenili samo četiri startna braniča i golmana za neke sitne pare!"

 

Na Gardijanu su trenutno pet od prvih šest tekstova LFC hvalospevi. Pet od šest, FFS!

 

WXWbYXp.jpg

 

Skoro da čovek poželi da ih otrese prvi jači protivnik da bi bandwagonning senzacionalisti ućutali. Skoro.

Текст се разликује од оних из Гардијана, но то уопште није поента. Ја капирам да ти мораш да винишеш™, али ни то није битно, битно је да је Ливерпул дефанзивно постао јако добар тим што је прошло испод радара и то у време док се још Алисон није појавио. Оно што је прошле године фалило није био напад, а изгледа ни одбрана него прилично танка средина, које нигде није било што се доприноса у головима тиче, како је Кутињо запалио.  Видећемо колико је то сад Клопара затегнуо.

 

Link to comment

To kakav su tim postali posle dve odigrane utakmice je čist wishful thinking. LFC je kao što i sam kažeš prošle sezone imao sasvim OK odbranu - osim što bi se ponekad neočekivano raspali kad zagusti. Čak su i golmani OK branili - osim kad dođe žuta minuta pa zabiju sami sebi par golova. 

 

U kontinuitetu dobrih igara je stvar, u tempiranju forme, u pobedama kad je najpotrebnije. Ništa od toga ne može da se predvidi na osnovu dve utakmice, ali je ceo internet ipak pohrlio da nas proglasi za nekakve kurčeve prve favorite za drugo mesto. Meni su uvek takve reakcije javnosti nepodnošljive, a posebno kad se radi o timu za koji navijam.

 

Liverpul se lepo pojačao VVD-Keita-Alisson kupovinama, ali streljao bih sve koji na osnovu toga sad gledaju u pasulj i pišu ŠBBKBB tekstove od po par hiljada reči.

Link to comment

Pa dobro, kao da je to nešto novo, klasičan bandwagoning. Da nismo mi, bio bio neko drugi i isto bi se pisalo. Moraju nečim da se popunjavaju stranice i ubiru klikovi, pogotovo kada je u pitanju klub koji privlači puno pažnje, što od ogromne navijačke baze, što od nimalo naivne baze hejtera. 

 

Link to comment

Да пробам да вам обасним обојици. Узорак није две утакмице већ све оне од октобра месеца. У том периоду Ливерпул је примио најмање голова од свих  клубова у Премијершипу. Значи Клопара је одбрану средио како ствари стоје. Иначе на осам последњих утакмица у првенству( у две сезоне) шест ута нису примили гол.  Успут, дошао је голман који није познат по забијању аутоголова или испутњау лопти. Оно што хоћу да кажем је да постоји озбиљан напредак у односу на прве две сезоне. Е, сад шта ће да буде у току 36 преосталих кола видећемо.  Засад судећи по табели а и по приказаним играма ни Сити није освојио титулу да се причао томе коме припада друго место.

Link to comment

Ma ja se slažem da je odbrana znatno bolja u odnosu na to što je bila i od ranije (ja ipak gledam dolazak VVD-a), ali mediji su ti koji sada histerišu na tu temu otkako je došao Alison i pošto nije primio gol na dve utakmice.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...