Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

16 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa ima li veceg izazova od preuzimanja UTD? Na kraju krajeva on je "obrnuo igricu" i posle dominacije u LS jebe mu se sta ce drugi da misle.

 

uf uf, ne potcenjuj sujetu superstarova :D

 

naravno da bi mu bio sjajan izazov, ali stvarno ne mislim da je u fazonu da ga zabole. 

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

21 minutes ago, Majo said:

Ferguson je tu zajebao stvar sto se povukao pa posle sa tribina gledao svaku jebenu utakmicu (dok nije zavrsio u bolnici).

 

Link to comment
3 hours ago, Ivo Petović said:

Ta kombinacija Zidana i Junajteda me plaši na više nivoa. Ne bih mogao ni da ih mrzim ko čovek.

Интересантно би то било.

4 hours ago, Weenie Pooh said:

Meni sad ozbiljna frka za gostovanje Palasu, navikao sam da svakog ponedeljka LFC mora da zajebe ako Man Utd nije pobedio za vikend.

Нису они Лестер па да их се плашимо.:fantom:

Link to comment

plus 1 ili cak 2 pobede(palace) kuci pod kloppom, a kod i njih jako tesko, secam se preokreta sa igracem manje i penala bentekea za 2-1, pa ona goleada 4-2 i proletos takodje preoket za 2-1 sa onim kasnim golom salaha ...

ali ovo je valjda novi liverpool, bar se nadam

ne volim ni ja ove meceve ponedeljkom kad igra liv.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Kakav sad Lester? Ti si zaboravio istorijski Kristanbul™ od pre koliko, četiri-pet sezona?

Да ли вама омладинцима ишта од традиције сеже даље од Spice boys?:fantom:

Link to comment
30 minutes ago, porucnik vasic said:

Да ли вама омладинцима ишта од традиције сеже даље од Spice boys?:fantom:

Pa ne, meni mladom su Spice Boys oduzeli proverbijalnu navijačku nevinost. Ali znam da je u jednoj od novijih FIFA stručni konsultant pominjao kako je u njegovo vreme Lečester™ bio bogey team za Liverpul, samo nemam pojma koje je to vreme bilo. Osamdesete?

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa ne, meni mladom su Spice Boys oduzeli proverbijalnu navijačku nevinost. Ali znam da je u jednoj od novijih FIFA stručni konsultant pominjao kako je u njegovo vreme Lečester™ bio bogey team za Liverpul, samo nemam pojma koje je to vreme bilo. Osamdesete?

https://www.11v11.com/teams/liverpool/tab/opposingTeams/opposition/Leicester City/

 

Bilo je perioda od po par godina i 70-ih i 80-ih kad Liverpool nije mogao da ih dobije...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...