Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Weenie Pooh said:

Meni sad ozbiljna frka za gostovanje Palasu, navikao sam da svakog ponedeljka LFC mora da zajebe ako Man Utd nije pobedio za vikend.

 

Liverpul je to, normalno je da strepiš. 

Link to comment
15 minutes ago, Miljenko said:

Meni bi trener leteo, za ovakvu predstavu protiv prosecne ekipe. Gledas City koji i kada ne odigra dobro, dobije sa 2-0 ili 2-1 i ovo.

+1

Link to comment
35 minutes ago, Miljenko said:

Meni bi trener leteo, za ovakvu predstavu protiv prosecne ekipe. Gledas City koji i kada ne odigra dobro, dobije sa 2-0 ili 2-1 i ovo.

 

Gde prosecne ekipe? Brajtona se niko ne seca kad su zadnji put bili u PL, tj. siguran sam da se tada dobar deo forumasa nije ni rodio. Davljenici, koji su i prosle sezone jednu od ukupno 9 pobeda u 38 kola izvojevali protiv Murinja, lopate sa gol razlikom -20.

 

Vudvarde, Glejzeri, dresite tu kesu, dovodite Zidana i a u kurac. Mada ni on nije blesav da dodje bez "svojih" igraca, tako da do januara nista.

Gledam drugo poluvreme i povraca mi se, racunam koliko bacenih sezona posle SAFa bez osvojene titule, pa da su dali sasnu Gigsu vise bi covek postigao od ova 2 i po menadzera.

 

edit: Evo porucuje kapiten da ima jos tekmi  da se igra i da ostanemo pozitivni :jerry:

Edited by John Coltrane
Link to comment
9 minutes ago, zverka said:

 

Bolje jurite da preotmete Kontea Milanu, poznaje ligu, imao bi dobar odnos sa igracima, jos je i trenirao Pogbu. A Zidan bi valjda trebao da ode za katarskim parama, sta ce mu da rizikuje sa Junajtedom i blamira se posle tri LS zaredom.

 

Pa ima li veceg izazova od preuzimanja UTD? Na kraju krajeva on je "obrnuo igricu" i posle dominacije u LS jebe mu se sta ce drugi da misle.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...