Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

11 hours ago, Sleepy Floyd said:

Najzanimljivija je epizoda gde u istoj nedelji ispadaju od Liverpoola i gube protiv Uniteda jer odudara od uspeha tokom sezone.

 

Zaista, koja je to po redu epizoda? 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Bustin said:

Jel ovo Sarriball

 

https://streamable.com/r93iu 

 

Lagani protok lopte gde protivnici ostaju da prate pogledom otvorenih usta. Jedino fali spic na penalu da ovo  pospremi u gol.

 

Ti i 189 bi morali da uzmete u obzir i to da je Konte igrao sa 3, a Sari sa 4 u odbrani, verovatno i zbog toga malo duva promaja na startu.

Link to comment

I tako, Emery je krenuo sa 0-0-2, 2-5 i 0 bodova. Naizgled, moglo bi biti da će ovaj tim osvojiti 84 boda - izgubiti svih 10 derbija i dobiti svih 28 protiv boranije. Aubameyang i Lacazette su opet pokazali zašto su zapali Arsenal - Higuain govna da jede.

 

Samo, jedva čekam da Arsene objavi memoare pa da vidim koji albanski mafijaš ga je natjerao da spička 70 miliona na Mustafija i Xhaku.

Link to comment

Za najgore sektase... pre utakmice muskaraca, igraju dame svoju prvu zvanicnu utakmicu proti Liverpoola

 

Imam neki strim ali koci vec sada. Saljite, a ja cu traziti i dalje

Link to comment

Gruja, po svemu sudeći, na pozajmici u ...... Herti.

 

edit: a izgleda da pre toga potpisuje novi ugovor

 

 

Edited by copkillah
Link to comment
1 hour ago, Giggsy said:

Za najgore sektase... pre utakmice muskaraca, igraju dame svoju prvu zvanicnu utakmicu proti Liverpoola

 

Imam neki strim ali koci vec sada. Saljite, a ja cu traziti i dalje

 

Nek bude kao juce protiv Livea U18 :fantom:

Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

 

Lagani protok lopte gde protivnici ostaju da prate pogledom otvorenih usta. Jedino fali spic na penalu da ovo  pospremi u gol.

 

Ti i 189 bi morali da uzmete u obzir i to da je Konte igrao sa 3, a Sari sa 4 u odbrani, verovatno i zbog toga malo duva promaja na startu.

nisam ja ocekivao odbranu iz 04/05 ali zato je onih 15-20 poslednjih minuta prvog poluvremena bio horror koji se ne bi trebao ponoviti. liverpool bi nam upakovao 5 komada u tom razdoblju. salah vs luiz i alonso ce biti bolno za gledati.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Gruja, po svemu sudeći, na pozajmici u ...... Herti.

 

edit: a izgleda da pre toga potpisuje novi ugovor

 

 

herta - bingo

Link to comment
55 minutes ago, 189- said:

nisam ja ocekivao odbranu iz 04/05 ali zato je onih 15-20 poslednjih minuta prvog poluvremena bio horror koji se ne bi trebao ponoviti. liverpool bi nam upakovao 5 komada u tom razdoblju. salah vs luiz i alonso ce biti bolno za gledati.

 

Iz tvojih usta, u Faulerove uši, mada mislim da malo kontradžinksuješ :D

 

Edited by copkillah
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...