Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

189, jesmo li odlučili da li smo bili dobri? Ova odbrana me mnogo plaši. Nisam baš navikao na ovakav raspad nazad. Kante se jedva snalazi. S druge strane Mateo je izgledao kao mladi Azar.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bustine, ne boj se za ovu sezonu. Pa, vidis da Sari protivnicima daje Azara fore. Jos malo finih podesavanja i eto vas nazad u top 4/borbi za titulu.

Link to comment
24 minutes ago, Bustin said:

189, jesmo li odlučili da li smo bili dobri? Ova odbrana me mnogo plaši. Nisam baš navikao na ovakav raspad nazad. Kante se jedva snalazi. S druge strane Mateo je izgledao kao mladi Azar.

ne znam jos ;D

 

i mene plasi, ova leva strana je mnogo losa. valjda ce christiensen u ekipu, za alonsa sam siguran da ga nece izbaciti.

 

u prvom poluvremenu se lepo videlo da fali kante kao neki zadnji vezni. jorginho se bas gubio u odbrani. koliko su samo sutela imali sa penala, to je posao igraca sredine terena da zatvore i sprece loptu da stigne do napadaca. kepa isto na momente nesiguran, nije bio krivac ali neki drugi golmani bi odbranili prvi gol.

hazard je sa odmora stigao sa viskom kilograma, da li je to neki vid revolta, ne znam, ali oba puta kada je usao izgledao je najbolje na terenu. kada bude imao kondicije za 75-80 minuta bice to dobro. williana na klupu, pedro kao sto sam rekao pred sezonu je ovde jedini koji zna dati gol, tako i igra do sada kod sarrija.

kovacic je stvarno izgledao kao da mu je ovo treca sezona sa ovom ekipom. on umesto barkleya i to je to za sredinu. 

 

sada sledi malo laksi raspored, mada sledeca u newcastleu sto znaci da gubimo. 

 

Link to comment

Na šta liči Totenhem? Vidim Kane razbio kletvu.

Vratih se sa odmora sa limitiranim internetom a nisam imao nerava da jurim i pratim prva dva kola mučenja pevaca.

Link to comment
39 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pogledao i ja uz malo preskoka, ni veći pepofanatici od Ruxina ne bi mogli da izdrže 5+ sati u cugu. City jeste prilično simpatična grupa građana, ali monolozi ćelavog hipstera su apsolutno nepodnošljivi. 

 

Highlight #1, City u kupu igra protiv Wigana 0-0 na poluvremenu, Delph dobio direktan crveni, ulazi Pep u svlačionicu i sa vrata urla "SIT DOWN AND SHUT UP! NOBODY TALK!", nešto crta na tabli i kaže da menja Sanea za Walkera jer imaju igrača manje.... a onda kreće izdrkavanje na nekoga (mislim da nije Sane) zato što je napravio grimasu :isuse: Sve u svom klasičnom pasivno-agresivnom maniru: I am the manajer, I make the decisions, I may not be perfect, but if you think you can do better, maybe you should be manajer, no, then don't make-a the face-a. Podsetilo me na Brodgers-Sterling epizodu iz onog lepšeg i starijeg rijalitija, kad je trening bio zaustavljen jer je navodno klinac od 19 godina rekao "steady on" iskompleksiranom konju od 40+. 

 

Highlight #2, priča Kompany nekoj dečurliji nešto pa kaže "Nelson Mandela, you've heard of him? Well, he went to prison for thirty years for a crime he did not commit", klinac pita "What was the crime?" a on će "His crime was being black" :lol: 

Mene je kod tih njegovih monologa najvise nervirao nedovoljno dobar engleski, mnogo su mi podnosljiviji bili oni na spanskom/katalonskom, gde se mnogo jednostavnije izrazavao i manje mrsomudio.

 

Sa druge strane, tip je definitivno opterecen najsitnijim detaljima unapredjivanja igre i micromanagementom svakog igraca posebno ali je s druge strane ipak vise player’s coach nego sto se cini. Prosto trazi uzasno mnogo i od sebe i od drugih ali postuje sve, nema izdrkavanja i prozivanja pred svima.

 

Sa trece strane, City je, i pored besomucno potrosenog novca, relativno mlad tim bez pravih superzvezda tako da takav pristup prolazi i vecina igraca deluje da im to prija dok mogu da shvatim zasto kod Riberija, Robena ili Ibre nije bilo tako.

 

Kompany i Mendy najveci carevi.

Link to comment

što mučenje, rutiniranje slabijih protivnika, to je bitno za svaku uspešnu kampanju

 

a na šta će stvarno da liči, to ćemo da vidimo u sledećem kolu

Link to comment

 

1 minute ago, Bogotac said:

Fali pevcima, neko bas mocno krilo i jak zadnji vezni da se posibaju za LS i PL,ali posto su sprcali milijardu u novi stadion,nema nista

 

To je tako zadnjih 10 godina... uvek nešto fali... napadač, centarhalf, zadnji vezni, muda, iskustvo...

Znači opet 2-3 mesto i 1/4 finale LŠ

 

Just now, radnik said:

2 pobede, ali mogu bolje. Protivnici su pravili i previse sansi. Moura lep gol, Lamela deluje zeljan igre. Mislim da ce biti ok pevci.

 

Uvek deluje da može bolje pa na kraju ispadne da ne može

 

1 minute ago, levi said:

što mučenje, rutiniranje slabijih protivnika, to je bitno za svaku uspešnu kampanju

 

a na šta će stvarno da liči, to ćemo da vidimo u sledećem kolu

 

Pretpostavio sam da će biti mučenje. Nisam gledao. Ako su me demantovali onda super! Ali iz komentara sa nekih pevac foruma najavljuje se sezona - mučenje

Šta je kombinovao danas Pochettino kad je izašao Sanchez? Dier na DC a Dembele zadnji vezni? Jel moguće da je Sanchez toliko loše odigrao?

Link to comment
7 minutes ago, Mercuzzio said:

Na šta liči Totenhem? Vidim Kane razbio kletvu.

Vratih se sa odmora sa limitiranim internetom a nisam imao nerava da jurim i pratim prva dva kola mučenja pevaca.

Po meni, fali pre svega upgrade za Musu i neko ko bi driblingom mogao da promeni ritam kad protok lopte nije tu, tipa Malkom. To je valjda u teoriji trebalo da bude Mura ali zasad mu bas ne ide, mada je danas postigao gol. 

Danas sa trojicom nazad i Dajerom kao glavnim distributerom prema napred se igra svela na loptu na stranu na bocne i automatske centarsuteve jer nisu ni dovoljno brzi ni dobri dribleri da iskreiraju nesto. Kad je usao prvo Musa i bocni se povukli u odbranu sa 4 a onda i Lamela umesto Dajera, prodisala je sredina i dosla su dva gola i jos nekoliko najboljih sansi.

Iskreno se nadam da nece biti vracanja na tri nazad. Moj je utisak da ni Eriksen ni Dele jos uvek nisu nacisto sta bi trebalo da igraju, pogotovo kad nema Muse. Pep bi verovatno probao da od Dajera napravi centralnog odbrambenog umesto zadnjeg veznog gde ga gura Poch.

Ljoris za sada dosta dobar. S obzirom da je danas u prvih 11 bilo valjda 9 koji su igrali eliminacije na svetskom, a 7 polufinale, dobro je da nema povreda.

Link to comment
22 minutes ago, Sleepy Floyd said:

Mene je kod tih njegovih monologa najvise nervirao nedovoljno dobar engleski, mnogo su mi podnosljiviji bili oni na spanskom/katalonskom, gde se mnogo jednostavnije izrazavao i manje mrsomudio.

 

Kompany i Mendy najveci carevi.

A vidi ko se osetio prozvanim:

 

Quote

José Mourinho says Manchester City’s TV series shows they lack class

United manager infuriated by appearances in City documentary

 

“If you are a rich club you can buy all the top players but you cannot buy class,” the Manchester United manager said. “I haven’t seen the movie but I know a few things about it and that is my first reaction.”

 

“I am in the movie so much I think I could ask for some royalties,” Mourinho said. “Perhaps without me it would not sell as much, I don’t know.”

 

Bog kinematografije! Oštro ali pravično kritikuje filmove koje nije gledao, kao ja novi Star Wars.

 

Čak nije ni da nije u pravu, Građani su u svom maratonskom hvalospevu šampionskoj sezoni morali da istaknu da su ih kod svih malobrojnih poraza sudije žestoko oštetile. Liverpool, Wigan, Liverpool, United, Liverpool - prikazi svih tih utakmice su praktično kompilacije nedosuđenih penala/nepokazanih kartona.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...