Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Pogledaj koliko cupavi pokriva prostora i kako se lako krece, kakvi su mu domet i raznovrsnost dodavanja. Naravno da je neiskusan kad je preskocio par nivoa, ali se iz aviona vidi da je/ce biti klasa.

Мали има потенцијал, али са Уругвајцем не може да се пореди.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Dobro, visilo je ovo celo poluvreme. Bolji je Čelsi.
 
Arsenal je ispustio svoju šansu pred kraj prvog poluvremena.

Баш тако, оне три прилике које је Арсенал имао су биле горов нокаут.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
41 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Car. Šta će on tako duboko? U životu nije stigao da isprati beka.

 

Dodao loptu protivniku pa se vratio da ispravi. Onda se setio da mu puca penis.

Link to comment
8 hours ago, Sleepy Floyd said:

Meni je dokumentarac odlican. Najzanimljivija je epizoda gde u istoj nedelji ispadaju od Liverpoola i gube protiv Uniteda jer odudara od uspeha tokom sezone.

 

E sad, ovde se uglavnom kenja po Cityju i Pepu ali meni su ispali prilicno simpa bez nekog forsiranja i natezanja da se stvori takva slika.

 

Pogledao i ja uz malo preskoka, ni veći pepofanatici od Ruxina ne bi mogli da izdrže 5+ sati u cugu. City jeste prilično simpatična grupa građana, ali monolozi ćelavog hipstera su apsolutno nepodnošljivi. 

 

Highlight #1, City u kupu igra protiv Wigana 0-0 na poluvremenu, Delph dobio direktan crveni, ulazi Pep u svlačionicu i sa vrata urla "SIT DOWN AND SHUT UP! NOBODY TALK!", nešto crta na tabli i kaže da menja Sanea za Walkera jer imaju igrača manje.... a onda kreće izdrkavanje na nekoga (mislim da nije Sane) zato što je napravio grimasu :isuse: Sve u svom klasičnom pasivno-agresivnom maniru: I am the manajer, I make the decisions, I may not be perfect, but if you think you can do better, maybe you should be manajer, no, then don't make-a the face-a. Podsetilo me na Brodgers-Sterling epizodu iz onog lepšeg i starijeg rijalitija, kad je trening bio zaustavljen jer je navodno klinac od 19 godina rekao "steady on" iskompleksiranom konju od 40+. 

 

Highlight #2, priča Kompany nekoj dečurliji nešto pa kaže "Nelson Mandela, you've heard of him? Well, he went to prison for thirty years for a crime he did not commit", klinac pita "What was the crime?" a on će "His crime was being black" :lol: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...