Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Ivo Petović said:

Strašna igra jermenskog brata. Šteta što ga malo slabije kapiraju.

Još slabije ga kapiraju braniči Čelsija, potpuni zbun ako istrče ili Jermen ili Iwobi bočno a bek je daleko na aut liniji - niko ne zna ko to treba da preuzme, da li štoper, da li Jorginho, da li Kante...

 

Utenuće se i jedni i drugi sa vremenom, još im je sve ovo novo.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Od kad smo to ti i ja na istoj strani? Jesi prebegao za Mersisajd ili me mešaš za onog izdajnika Copkillaha? 


Tvoje -20 golova, moje 20+. Kakva strana pricamo o novcima?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Je li taj Guendouzi baš toliko dobar koliko pišete ovdje?

 

Nije. Preteruju ljudi kao što su preterivali pre nedelju dana kad im je bio najgori igrač svih vremena (posle Ozila)

 

Dečko je kataklizmično neiskusan, zbuni ga često lopta a još češće protivnički igrač sa loptom, ali vidi se da ima dosta potencijala.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Nije. Preteruju ljudi kao što su preterivali pre nedelju dana kad im je bio najgori igrač svih vremena (posle Ozila)

 

Dečko je kataklizmično neiskusan, zbuni ga često lopta a još češće protivnički igrač sa loptom, ali vidi se da ima dosta potencijala.

 

Znači 2022. ili 2024. ako bude napredovao. Izgubili smo Rabiot-a (sam ustao stvar) dok je Deschamps selektor pa treba da tražimo zamjenu. Ali nije da nam treba odma.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Tvoje -20 golova, moje 20+. Kakva strana pricamo o novcima?!

 

Ja reko' hoćeš da kažeš da je Pedra trebalo da uzme LFC / MUFC :D 

 

Misliš da će dovoljno igrati za 20 golova kad se bude vratio Hazard? Nešto sumnjam da će Belž da izbaci Williana, mada možda bi mogao Barklija.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Nije. Preteruju ljudi kao što su preterivali pre nedelju dana kad im je bio najgori igrač svih vremena (posle Ozila)

 

Dečko je kataklizmično neiskusan, zbuni ga često lopta a još češće protivnički igrač sa loptom, ali vidi se da ima dosta potencijala.

 

Niko ne preteruje, već sad je mnogo bolji od usporenog filma zvanog Džaka (koji btw onakav pas za šansu Aube nije dao cele prošle sezone, a pas mu je šatro najjače oružje). A i ne sećam se da je neko prošle nedelje bio nezadovoljan čupavim. 

 

Bolje da su doveli 5 čupavih like, pa neka i završe jednu sezonu kao deseti, nego ove matore sporaće poput Sokratisa.

 

 

Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Niko ne preteruje, već sad je mnogo bolji od usporenog filma zvanog Džaka (koji btw onakav pas za šansu Aube nije dao cele prošle sezone, a pas mu je šatro najjače oružje). A i ne sećam se da je neko prošle nedelje bio nezadovoljan čupavim. 

 

Bolje da su doveli 5 čupavih like, pa neka i završe jednu sezonu kao deseti, nego ove matore sporaće poput Sokratisa.

 

Znači nije preterivanje reći da je Guangzhou duplo bolji od Toreire? Dobro™.

 

 Evo zamenio Urugvajac Alpanca, sad da vidimo na šta će to ličiti...

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Znači nije preterivanje reći da je Guangzhou duplo bolji od Toreire? Dobro™.

 

 Evo zamenio Urugvajac Alpanca, sad da vidimo na šta će to ličiti...

 

Pogledaj koliko cupavi pokriva prostora i kako se lako krece, kakvi su mu domet i raznovrsnost dodavanja. Naravno da je neiskusan kad je preskocio par nivoa, ali se iz aviona vidi da je/ce biti klasa.

Link to comment

Ma svaka čast, nadam se da ste u pravu i da će biti igrač od njega, samo... 

 

Mislio sam da vam se pod Arsenom smučilo to decenijsko trpljenje budućih zvezdica koje vas posle odjebu i potpišu za Barsu ili Man United? Zar nije ideja da se sa pravi tim za rezultate, a ne za tamo neku 2025.?

Link to comment

Da li je Ozil imao više od pet kontakata sa loptom tokom utakmice? Jedan dobar potez nije imao sigurno.

 

Ajde Emeri, znaš da možeš to, neće da boli...

 

Bravo Unai, legendo

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...