Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nama u sredini terena Guendouzi i Xhaka. :ajde: Torreira na klupi. Juande Ramos v2.0 će dobiti otkaz do Nove godine sa ovakvim glupostima.

Што Ургвљјац не игра?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
5 minutes ago, porucnik vasic said:


Што Ургвљјац не игра?

 

Nije u match fitnessu. Jedino obrazloženje. Kao da se većina boji ozljeda za igrače sa SP-a nakon KdB-a.

Link to comment

Lose je sto Azar nekrece od pocetka. Arsenal je njegova musterija. Nisam bas siguram da Celzi ima dovoljno kvaliteta u napadu bez njega.

 

S' druge strane Saka mi je iznanedjenje?! Ozil i Ivobi takodje. Saka i Ozil su bili katastrofalni protiv Sitija. Ovo je perfektna utakmica za Lakazeta. Abamejang na levu stranu, Lakazet napred i Ramzi iza na Zorzinja da ugasi saribol. Toreira da pokrije iza Ramzija. Jos cudnija odluka nego Sarijeva da ne krece sa Azarom.

Link to comment

Koji je idiot patentirao ovo golmansko izdrkavanje, kad postave oba štopera na gol-aut liniju pa onda kao dodaju sa njima da bi tri sekunde kasnije bili prinuđeni da je šibnu nasumično ka centru?

Link to comment
1 minute ago, radnik said:

Mislim Pep

 

Ne sećam se da sam video kod Pepa da se dodaju baš na gol-aut liniji, i to bez ikakvog vidljivog efekta. Šta to treba da postigne, da izmori protivnika?

Link to comment

Naravno Ceh uvek pozdravljen aplauzom, to je uvek bio obicaj kada je u pitanju vrhunski golman i covek iz Pljzena :isuse:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Ima Pedro da spakuje 20 golova ko iz pi*ke. Bravo Sari.

 

Ako budu igrali protiv Arsenala desetak puta, svakako.

 

Neuporedivo gledljiviji Chelsea pod lažnim Talijanom nego pod pravim.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Ne sećam se da sam video kod Pepa da se dodaju baš na gol-aut liniji, i to bez ikakvog vidljivog efekta. Šta to treba da postigne, da izmori protivnika?

Pep je imao malo respektabilnije igrace od Ceha, Mustafija i Sokratisa pa je to bolje izgledalo. Za ovu trojicu je premija da ne daju autogol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...