Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je dokumentarac odlican. Najzanimljivija je epizoda gde u istoj nedelji ispadaju od Liverpoola i gube protiv Uniteda jer odudara od uspeha tokom sezone.

 

E sad, ovde se uglavnom kenja po Cityju i Pepu ali meni su ispali prilicno simpa bez nekog forsiranja i natezanja da se stvori takva slika.

Link to comment

Danas na Bridgeu sudi Atkinson. Sudio 2012-13, 2-1, prvi gol Chelsea nakon faula nad Coquelinom. 2014-15, 2-0, nije isključio Cahilla za start nad Alexisom niti dao penal za igranje rukom Fabregasa. 2016-17, 3-1, Alonso nalaktao Bellerina kod prvog gola, gol priznat.

 

Danas rutinskih 2-0 za Chelsea uz neki smiješan penal i bar jedna situacija za crveni karton Chelsea koji neće biti dosuđen.

Link to comment

Meni se cini da jeste bio na liniji, ali pravda je pobedila posto je Kenedi morao biti iskljucen jos u prvom poluvremenu


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
jel gledao neko ovu prvu epizodu cityjevog dokumentarca iz prosle sezone


Gde to ima, ko je radio?


Kad ce Totte preci na novi stadio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
2 hours ago, Sleepy Floyd said:

Meni je dokumentarac odlican. Najzanimljivija je epizoda gde u istoj nedelji ispadaju od Liverpoola i gube protiv Uniteda jer odudara od uspeha tokom sezone.

 

Ja bih pogledao tu epizodu..

Link to comment

Bio je penal. Strasan pas Andersona.

 

Igra na momente dobra u napadu. Tecna uz dobru kombinaciju igre na posed i direktnijeg fudbala. Mogao se ugurati jos koji gol.

 

S druge strane, u defanzivi potpuni haos. Pola tima gotovo da ne postoji u toj fazi. Noble ne moze sam da kontrolise onoliki prostor ispred odbrane, a Balbuena nikako ne uliva poverenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...