Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minutes ago, copkillah said:

Grujić će možda u CSKA na pozajmicu do kraja sezone. To bi verovatno i značilo da je trajno završio sa Liverpulom.

 

 

Trebao je neku Holandiju zabosti, upropastio ga je rani potpis za Liverpul.

Link to comment
8 hours ago, John Coltrane said:

 

Trebao je neku Holandiju zabosti, upropastio ga je rani potpis za Liverpul.

Дечко има 22 године. Није њега још нико и нигде упропастио.

Link to comment
Дечко има 22 године. Није њега још нико и нигде упропастио.
Ne shvataj licno, veliki klubovi tako funkcionisu po principu kvantitet ce izroditi kvalitet (Chelski je prvak po broju dece na pozajmicama koja su obecavala, a posle se izgubila u nekim drugorazrednim ligama).

Zizu u UTD su samo vlazni snovi, bar do zime. Mozda ga Bekam ubedjuje :).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment

Зидан долази за тренера када слепци смене Бога фудбала. Вероватно је већ и кренуо у преговоре, зато и није било трансфера. 

 

Вудворд је пица првог реда. Замениће Бога фудбала у јануару Зиданом, који је још привлачнији спонзорима, и онда је и себи купио ову годину, па и следећу. 

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Ne shvataj licno, veliki klubovi tako funkcionisu po principu kvantitet ce izroditi kvalitet (Chelski je prvak po broju dece na pozajmicama koja su obecavala, a posle se izgubila u nekim drugorazrednim ligama).

Zizu u UTD su samo vlazni snovi, bar do zime. Mozda ga Bekam ubedjuje :).

Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 

Уопште не схватам лично, једино је проблематична твдрдња да је Ливерпул 'упропастио' Грујића. 

Link to comment

Ma nije Liverpool, ako u ikoga treba upirati prstom onda mozemo upirati u plejadu mudraca koji se vrzmaju oko vecitih, i plejadu Ramadanija. Kao i puno njih pre njega otisao je prerano u prejak tim, i izgubio kontinuitet i prostor za napredak koji bi imao u nekom Volsfburgu, pa cak i kod ovih nasih.

Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Уопште не схватам лично, једино је проблематична твдрдња да је Ливерпул 'упропастио' Грујића. 

 

Ja bih voleo da gresim, ali mi ne deluje da mu je iskustvo kod Vornoka donelo puno. U suprotnom bi verovatno imao mesta u prvih 22 igraca Liverpula.

Pri tom je Grujic odbio Kardif i pored toga sto su ljudi usli u PL. Gde god da ode imace malo vremena da se prilagodi. CSKA je bio, takodje, dovodjen u vezu sa Grujicem.

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ja bih voleo da gresim, ali mi ne deluje da mu je iskustvo kod Vornoka donelo puno. U suprotnom bi verovatno imao mesta u prvih 22 igraca Liverpula.

Pri tom je Grujic odbio Kardif i pored toga sto su ljudi usli u PL. Gde god da ode imace malo vremena da se prilagodi. CSKA je bio, takodje, dovodjen u vezu sa Grujicem.

 

Apsolutno, uostalom zaboravlja se da je odigrao 13 utakmica u nizu i da Vornok nije želeo ni da ispoštuje taj minimum od 14 utakmica i da mu se više isplatilo da plati milionski penal. Očigledno tu nešto ne štima, ja stvarno ne znam šta tačno. Možda je odbio Kardif zato što želi da ode u neki malo veći klub (i da igra Evropu?) ali odlazak sa ostrva će, kao što sam pomenuo, verovatno da bude trajan.

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Apsolutno, uostalom zaboravlja se da je odigrao 13 utakmica u nizu i da Vornok nije želeo ni da ispoštuje taj minimum od 14 utakmica i da mu se više isplatilo da plati milionski penal. Očigledno tu nešto ne štima, ja stvarno ne znam šta tačno. Možda je odbio Kardif zato što želi da ode u neki malo veći klub (i da igra Evropu?) ali odlazak sa ostrva će, kao što sam pomenuo, verovatno da bude trajan.

 

 

Definitivno nesto ne stima obzirom da bi dobrim igrama u Kardifu pokazao i Klopu koliko vredi jer bi mu u PL bio "na oku".  Bilo je nekih ponuda i od M'boroa, ali je i njih odbio.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Ja bih voleo da gresim, ali mi ne deluje da mu je iskustvo kod Vornoka donelo puno. U suprotnom bi verovatno imao mesta u prvih 22 igraca Liverpula.

Pri tom je Grujic odbio Kardif i pored toga sto su ljudi usli u PL. Gde god da ode imace malo vremena da se prilagodi. CSKA je bio, takodje, dovodjen u vezu sa Grujicem.

Ливерпул хоће са њим да продужи уговор. То ваљда говори да га имају у плану.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...