Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čestitke i od moje malenkosti. Imate realne šanse da zapretite Sitiju. Mi ćemo biti bolji u to ne sumnjam. Treba malo vremena da se sve to posloži.

Link to comment
15 minutes ago, radnik said:

Ne sprdajte se ljudi. Toliko para stuci da bi umesto standardnih 4-1 bilo 4-0 :cry:

Nikad Mou, moj Klope.

 

+1

 

Mourinho bi danas primio bar -2 gola, možda i -4.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
18 minutes ago, MancMellow said:

Gledao sam drugo poluvreme - apsolutno će (Liverpool) čelendžovati za titulu i to ozbiljno.

 

+1, 

 

Nadam se i da osvajaju, makar da prepotenku broj 2 malo izbrišu preozbiljno samozadovoljni osmeh sa lica.

 

Having said that, malo me strah utakmice koja sledi...neki ozbiljan debakl ne bi bio ohrabrujući početak za novi Arsenal

Link to comment

Krećemo bez Torreire, potop u najavi. Auba će biti odsječen u napadu (tipujem na manje od 30 dodira sa loptom), na krilima su Turčin i Armenac, u odbrani Grk i Albanac, na lijevom beku Maitland-Niles koji je primarno veznjak... Strašno.

 

Inače, Emery je juče trenirao Welbecka na lijevom beku. Pa onda poslije Mou ne postavlja taktičke trendove.

Link to comment

Ma nemaju šta da izgube danas kad je City apsolutni favorit. Plus što je njima više reprezentativaca propustilo predsezonu nego Arsenalu, najbolje šanse da ih dobiju imaju sad kad nisu baš 100% spremni.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Inače, Emery je juče trenirao Welbecka na lijevom beku. Pa onda poslije Mou ne postavlja taktičke trendove.

 

Kao WB sa trojicom štopera, ili baš klasično LB? :unsure: 

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kao WB sa trojicom štopera, ili baš klasično LB? :unsure: 

 

Reče Emery LB. Welbeck jest dobar defanzivac, Forrest Gump style, tako je davio Xabija protiv Specijalnog 2013.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...