Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

5 hours ago, ObiW said:

Da bre. Tolko su provocirali sa rip sinan da su iznervirali Indija i Miralema, te nezne i emocionalno izbalansirane ppp biljke. 

 

 

a zakleo bih se da si sluso bijelo dugme, a ne sinana. kako se prevarih...

:sad:

Link to comment

44 strane strastvene diskusije o pokojnom Sinanu Sakicu! pa covek ocito bio umetnik/pevac kada je vest o njegovoj smrti mogla da izazove toliko strastvenih rasprava koje su bile mnogo vise od diskusije o muzici i pokojnom pevacu :) 

Link to comment

Nije ovde toliko sam Sinan u pitanju. Nisam stekao utisak da je neko ovde baš lično protiv Sinana, već protiv kiča.

A sad to što se poštovanje kiča koristi da se pokaže pripadnost narodu, samim tim i apsolutnoj dobroti, nasuprot apsolutnom zlu, to je nebitno, je l'.

 

Link to comment
5 hours ago, ObiW said:

Da bre. Tolko su provocirali sa rip sinan da su iznervirali Indija i Miralema, te nezne i emocionalno izbalansirane ppp biljke. 

 

 

hmmmm... ajde navedi gde sam ja to iznerviran, sa posebnim osvrtom na ripovanje.

 

naravno, to je retoricki zahtev, posto nista smisleno ne ocekujem od retarda poput tebe.

Link to comment
1 minute ago, Malkmus said:

A sad to što se poštovanje kiča koristi da se pokaže pripadnost narodu, samim tim i apsolutnoj dobroti, nasuprot apsolutnom zlu, to je nebitno, je l'.

 

Pa sad, to se koristi u upravoj srazmeri sa time koliko se podmetanje koristi da bi se od toga opralo.

Ili da pojednostavim, ako neko kaže "slušaj šta hoćeš, ali ne seri po glavama onih koji poštuju i slušaju nešto što ti smatraš manje vrednim", to ne znači da neko poštuje kič, već princip. Nikako teška kognitivna operacija, reklo bi se na prvu.

 

Međutim...

Link to comment
8 minutes ago, Malkmus said:

Nije ovde toliko sam Sinan u pitanju.

 

naravno da nije. ovde se radi o radulovicu. kao i na svakom drugom topiku, iako mi ostali toga mozda nismo svesni.

3 minutes ago, Tribun_Populi said:

 

Pa sad, to se koristi u upravoj srazmeri sa time koliko se podmetanje koristi da bi se od toga opralo.

Ili da pojednostavim, ako neko kaže "slušaj šta hoćeš, ali ne seri po glavama onih koji poštuju i slušaju nešto što ti smatraš manje vrednim", to ne znači da neko poštuje kič, već princip. Nikako teška kognitivna operacija, reklo bi se na prvu.

 

Međutim...

e al vidis, zasto je lose srati po glavama onih koji konzumiraju i vesele se djubretu? to je osnovno ljudsko pravo.

Link to comment
1 minute ago, Miralem said:

e al vidis, zasto je lose srati po glavama onih koji konzumiraju i vesele se djubretu? to je osnovno ljudsko pravo.

 

Benliga, meni i to kič.

Link to comment
5 minutes ago, Miralem said:

naravno da nije. ovde se radi o radulovicu. kao i na svakom drugom topiku, iako mi ostali toga mozda nismo svesni.

 

Nije loše s vremena na vreme podsetiti, Topuzli Miralem-bote.

Link to comment
42 minutes ago, Pontijak said:

44 strane strastvene diskusije o pokojnom Sinanu Sakicu! pa covek ocito bio umetnik/pevac kada je vest o njegovoj smrti mogla da izazove toliko strastvenih rasprava koje su bile mnogo vise od diskusije o muzici i pokojnom pevacu :) 

 

Sinan je 1svoj covek, onoliko koliko sam od njega ispratio, i to je vec neki ozbiljan ljudski kvalitet. Ali mislim da sve ovo nije o Sinanu itch.

 

Procitaj topik od samog pocetka (Radisa ga doduse cudno splitovao) jako je interesantno. Cak i Indy-eva argumentacija nije bila losa za diskusiju, dok nije eksplodirao. Jedino sto je vrlo neprimereno je takva vrsta diskusije na RIP topiku, to je trebalo odmah ili splitovati ili brisati.

Link to comment
19 minutes ago, Malkmus said:

Nije loše s vremena na vreme podsetiti, Topuzli Miralem-bote.

imam dojam da se ti malo previse podsecas za sopstveno dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...