Jump to content

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

3 minutes ago, aram said:

Za ovo bih te banovao doživotno, bez sekunde razmišljanja. Doduše, i inače bih te banovao... :fantom:

 

Ne bi banovao bradilka za onu svinjariju?

 

Ovo "bez sekunde razmisljanja" kod tebe zvuci kao pleonazam

Link to comment
5 minutes ago, Malkmus said:

Vidi DJB-ovca bivšeg. Pa Radulo ti gudio dve do četiri godine kako su pripadnici državne birokratije paraziti, a ti si aminovao.

to je bila 1 zaljubljenost

to je drugo :fantom:

 

4 minutes ago, aram said:

Za ovo bih te banovao doživotno, bez sekunde razmišljanja. Doduše, i inače bih te banovao... :fantom:

pa najgori, odnosno najjadniji deo si izostavio

mada je lepo i ovo sa swns omladinom i pisanjem govora vucicu bez sumnje

Link to comment
5 minutes ago, Malkmus said:

Vidi DJB-ovca bivšeg. Pa Radulo ti gudio dve do četiri godine kako su pripadnici državne birokratije paraziti, a ti si aminovao.

 

Može malo bliže, ne kapiram vezu baš?

Link to comment
1 minute ago, Tribun_Populi said:

 

Pa sad, jbg, nije.

 

Ako ti neko uvodi ekstraporez, etiketira te u startu kao šund i to administrativnom merom, usled toga nemaš pristup medijima itd. pa ti ipak uspeš, to je znatno drugačije. Kod poštovalaca stvara subkulturnu grupu koja se oseća prokazanom i odbačenom, marginalizovanom. Fenomenološki, tu i jeste najveća sličnost.

jedan od glupljih argumenata(ovo moje sad), ali jbg u ovoj situaciji te moram podsetiti da verovatno zbog godina imas pogresan utisak

i ja sam bio klinac 80tih, ali secam se donekle tih vremena

da, nisu imali pristup televiziji i jesu bili oznaceni kao sund, ali je jednostavno ciljna grupa te muzike prevelika da bi bila "marginaliozovana, prokazana i odbacena"

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

pa najgori, odnosno najjadniji deo si izostavio

ma na jadnost sam kod njega navikao, na to se i ne osvrćem

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

jedan od glupljih argumenata(ovo moje sad), ali jbg u ovoj situaciji te moram podsetiti da verovatno zbog godina imas pogresan utisak

i ja sam bio klinac 80tih, ali secam se donekle tih vremena

da, nisu imali pristup televiziji i jesu bili oznaceni kao sund, ali je jednostavno ciljna grupa te muzike prevelika da bi bila "marginaliozovana, prokazana i odbacena"

 

Ma OK, slažem se da je nategnuto. Rekoh već, teram inat pa mi i nije mnogo važno.

Link to comment
3 minutes ago, Tribun_Populi said:

 

Može malo bliže, ne kapiram vezu baš?

Radulović je elitista, ti si njegov bivši bot.

 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

jedan od glupljih argumenata(ovo moje sad), ali jbg u ovoj situaciji te moram podsetiti da verovatno zbog godina imas pogresan utisak

i ja sam bio klinac 80tih, ali secam se donekle tih vremena

da, nisu imali pristup televiziji i jesu bili oznaceni kao sund, ali je jednostavno ciljna grupa te muzike prevelika da bi bila "marginaliozovana, prokazana i odbacena"

 

Ok to je onda srpski/jugoslovenski R&B.

Link to comment
5 minutes ago, Host said:

Zanimljivo, istom taktikom su se probili gig bendovi poput Grateful Dead. 

 

Jel bilo drugih organizacija koja su gostovala po selima? 



Ovo je bilo najbolje organizovano. Svi uključeni u to su dobro zarađivali.

Link to comment
2 minutes ago, Malkmus said:

Radulović je elitista, ti si njegov bivši bot.

 

 

Ja sam pravnik pa sticajem okolnosti znam kako država funkcioniše i u kakvom je stanju, ako neko kaže da je u njoj gomila parazita rekao je istinu ma kako to senzibilitet činovnički, naviknut na rajetinski dubok naklon, bolno doživeo. To je stvar organizacije sistema koji svi plaćamo, to nije snobizam. Dal reko Radulo ili neko drugi, nevažno je.

 

I da, tata ti je bot.

Link to comment
1 minute ago, Malkmus said:

Radulović je elitista, ti si njegov bivši bot.

 

mozda je na djb i bilo botovanja

mozda je tribun botovao, mada ga nikad tako nisam doziveo, vec kao simpatizera koji je cesto i kritikovao i djb i raduleta

mozda sam i sam nesvesno botovao, mada sam nekoliko puta jasno naglasio da mi to nije cilj, objasnio zasto sam u tom momentu za djb i sam gomilu puta kritikovao 

 

ali evo vec dve godine kasnije, ovo maltene svakodnevno prozivanje za djb botovanje, kukanje nad posledicama tog botovanja na svakom jebenom delu foruma, pa evo sad i ovom, je hiljadu puta gore od svakog botovanja

pa i onog izvornog srpskog - snsovskog

 

jebali vas djb botovi sa ppp, da vas jebali

 

 

(svakog ko je opterecen istima)

 

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

mozda je na djb i bilo botovanja

mozda je tribun botovao, mada ga nikad tako nisam doziveo, vec kao simpatizera koji je cesto i kritikovao i djb i raduleta

mozda sam i sam nesvesno botovao, mada sam nekoliko puta jasno naglasio da mi to nije cilj, objasnio zasto sam u tom momentu za djb i sam gomilu puta kritikovao 

 

ali evo vec dve godine kasnije, ovo maltene svakodnevno prozivanje za djb botovanje, kukanje nad posledicama tog botovanja na svakom jebenom delu foruma, pa evo sad i ovom, je hiljadu puta gore od svakog botovanja

pa i onog izvornog srpskog - snsovskog

 

jebali vas djb botovi sa ppp, da vas jebali

 

 

(svakog ko je opterecen nama)

 

 

fify

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...