Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Nego ucutasmo se nesto za njegov dolazak a i za levog beka...

Će igramo bez bekovi....sa 4 špica...razvaljuj.

Link to comment

Nego, apropo RTS-a...koliko ja vadim državna TV će da prenosi državni projekat koji igra u Pljevljima. Na beogradskoj TV Areni na 1 prenosi podgoričane, a na 3. možete gledati bejzbol...Ouklen-Hjuston. Za utehu, na TV Areni 5 od 15,00 možete pogledati Radnički....snimak sa utakmice kada smo gostovali u Lučanu.

Edited by Constantin
Link to comment
Just now, Constantin said:

Nego, apropo RTS-a...koliko ja vadim državna TV će da prenosi državni projekat koji igra u Pljevljima. Na beogradskoj TV Areni na 1 prenosi podgoričane, a na 3. možete gledati bejzbol...Ouklen-Hjuston. Za utehu, na TV Areni 5 od 15,00 možete pogledati Radnički....snimak sa utakmice kada smo gostovali u Lučani.

 

to je odlicna informacija. s prenos, jos nedaj boze na rts, pola bi ostali kuci uz klaker

Link to comment
Just now, Redrooster said:

Zakuni se u Stanu da istina....

 

evo očiju mi, murdža ciganin se zakuneo da neče vise nikada da govori neistinu ... ako je on mene slagao, eto i ja lžem vas

Link to comment

Nema, nema prenos, i ja sam pregledao, nece dusmani da nastave tradiciju s prenosi Petra Lazovica, nema popularizacije kluba, to je tabu tema. Samo da sto vise ljudi navija za projekte i eto ti ga socijalni mir.

Mislim iso bi ja u cetvrtak i da ima prenos, al na Maltu idem samo ako mi sve obezbede dzabe

Edited by W.F.C.
Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Nema, nema prenos, i ja sam pregledao, nece dusmani da nastave tradiciju s prenosi Petra Lazovica, nema popularizacije kluba, to je tabu tema. Samo da sto vise ljudi navija za projekte i eto ti ga socijalni mir.

ma kuj ga jebe socijalni mir, ene nek kite muda s projekti ... dzabe njima projekti kad nemaju garazu

odo da vim s kapetana trenin ako ce ne puste

over&out

Link to comment

Stanite izmedju zapad i sever kod onaj servis s bicikle, jebaga, ako je zatvorena tribina sad

Edited by W.F.C.
Link to comment
22 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

ma kuj ga jebe socijalni mir, ene nek kite muda s projekti ... dzabe njima projekti kad nemaju garazu

odo da vim s kapetana trenin ako ce ne puste

over&out

Malteški špijuni :tongue:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...