Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 minutes ago, Med Livadski said:

Sto bi se nasi sprdali sa carterom? Mogu da prodju 10x jeftinije redovnim letom, verovatno ima mesta. Bg-Malta 27000 povratna, idealan termin 18. ujutru, 20. povratak takodze ujutru. Jos nam sponzor aerodrUm Nikola Tesla.

Zavisi koliko mesta ima vazdupLoHov...

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Zavisi koliko mesta ima vazdupLoHov...

Oj Tonceve spremaj pare, da na Maltu vodis huligane.:violina:

 

1.jpg

Link to comment
5 hours ago, Med Livadski said:

Oj Tonceve spremaj pare, da na Maltu vodis huligane.

 

hahaha. Odlicna. napravite barjak, pa lagano 12-og. :) Samo nemoj posle da bude na Malti "gde beziteeee"

Link to comment

Na stadionu vreme stalo, a utakmica za 9 dana... jedino sto sam vido je farbana klupa za igrace I to do pola, garant nestala farba... vec sad treba da se radi dan noc da se sve to nasminka, a vidim bas ih nesto I ne radi euforija ko nas ovde na forumu...

Link to comment

Idem sutra prepodne da pogledam ako je otvoren zapad bas da vidim jel na nivou, taman onaj da mi zameni lageri na biciklu sto se preselio s istok na zapad

Link to comment

Nađoh avionče za 32 tisuća ojra u najam za 35 pasEndžira. Znači.....nemo da se vode svastičići i šuračići, ćerke-prevodioci i razno-razni paraziti (čitaj političari) i će bude taman. 

Link to comment
Nađoh avionče za 32 tisuća ojra u najam za 35 pasEndžira. Znači.....nemo da se vode svastičići i šuračići, ćerke-prevodioci i razno-razni paraziti (čitaj političari) i će bude taman. 
De b, oni u kafanu kad idu, red ispred stadion koji će se uglavi, za ovu akciju A380

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Constantin said:

Nađoh avionče za 32 tisuća ojra u najam za 35 pasEndžira. Znači.....nemo da se vode svastičići i šuračići, ćerke-prevodioci i razno-razni paraziti (čitaj političari) i će bude taman. 

Verovatno danas te vozim, sutra te vraćam. Nasli smo mi i za 23 soma, al ne mozes ekipu da vozis na dan utakmice, ili noc pred utakmicu.

Link to comment
8 minutes ago, Real sa Nišave said:

Verovatno danas te vozim, sutra te vraćam. Nasli smo mi i za 23 soma, al ne mozes ekipu da vozis na dan utakmice, ili noc pred utakmicu.

Neka ih dobiju ovde 5:0 pa nek krenu 15 igraca i Brada da ih opere posle utakmice. Nema potrebe za neko vece cimanje

Link to comment
29 minutes ago, Real sa Nišave said:

Za koji je ovo datum

Napisao sam gore, polazak 18. jul 6 ujutru i povratak 20. jul oko 8 ujutru. Iz Beograda.

Edited by Med Livadski
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...