Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Зна се ко је ово ископао, нисам ја...

 

 

Не знам ко је дао онај леп гол за нас, а и шта Жиле одбрани пред крај...

Link to comment
Kakvi su vam ovo bezvezni retro dresovi? Podsecaju me na dansku 1992, sto ih cini jos ruznijima
Solidarnost sa mučenicima od sinoć

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

Зна се ко је ово ископао, нисам ја...

 

 

Не знам ко је дао онај леп гол за нас, а и шта Жиле одбрани пред крај...

Mali Ranđelović.  Proveo prošlu sezonu na pozajmicu u Dinamu. Izuzetno me raduje sto je Lalat stavio Aleksu Jovanovića u prvu postavu, a i sto nagraduje trud mladog Ranđelovića. Izuzetno vaspitan i vredan momak.

Sa druge strane, zaboravio sam da napisem ranije, da je nekolicina mlađih došla izuzetno nespremna na pripreme, a neki od njih i sa viškom kilograma. Mladi reprezentativac Makedonije Petar Krstic je recimo bio totalno nespreman, posle se i razbolio i u startu je zaradio veliki minus kod novog trenera. Zato ga i nema u Sloveniji.

Apostolovic se vratio posle izuzetno teske povrede i polako ga vracaju. Na treninzima je uvek dzoker igrač, izbegavaju se dueli, mora mnogo pažljivo sa njim. Vidljiva je i razlika između zdrave i ove druge noge, trebace vreme i da se misici na njoj povrate, ali za razliku od mladog makedonca, pirocanac je dosao oran i spreman, tako da je na Cairu podnosio napore.

Sto se tice poteza kapitena na kraju utakmice, ne treba zamerati. Zadnji je dan priprema, svima su lampice na crveno, zivci pri kraju, premoreni...

Srećković je nekadašnji igrac Zvezde, sutra bi trebalo da stavi paraf kad stignu u Niš.

U Sloveniji je jos jedan japanac, na moju i Nominu radost. Izuzetno kvalitetan igrač, s tim sto je imao godinu dana pauze zbog teske bolesti. Trebaće mu vremena da se vrati, ali verujem znajuci njihovu predanost, ako ostane, da ga necemo dugo cekati.

Saigrači hvale i Todorovskog Pankova, a i Bodarenka. Kod Srećkovića ističu brzini, vidi se i na snimku iznad koliko dobar start ima. Jos uvek mi enigma ovaj iz Inđije, ali mi njegov broj utakmica iz prošle sezone i broj golova(33 utak., 13gol.) i najbolje igračke godine(28), kazuju da moze tu svasta da bude.

Na kraju, dovedena je u klub neka zenska iz Jagodine, neki opaki ekonomista, da uvede red u finasije. Napravila je odma haos, za svaki dinar mora pokrice, kazu da je u omlad. skoli zatekla veliki javasluk, tako da se svima sada tresu gaće. Izgleda nista bez suknje. 

 

Link to comment

Nepamtim ovakav bilans na pripremama, ocekujem neočekivano u sledecoj sezoni. 

Zaboravio sam Haskića da napomenem. Kazu mi njegovi saigrači da je dobar.

Cekamo 12ti da vidimo Lalin štof

Link to comment
7 hours ago, Real sa Nišave said:

Nepamtim ovakav bilans na pripremama, ocekujem neočekivano u sledecoj sezoni. 

Zaboravio sam Haskića da napomenem. Kazu mi njegovi saigrači da je dobar.

Cekamo 12ti da vidimo Lalin štof

Vise od pobeda raduje to sto kada napadamo ne pravimo velike rupe u odbrani. Cini mi se da vise napadamo nego kod Pakulta ali odbrana je mnogo bolja. Vidim ne pominjes Crnomarkovica da ga hvale sto znaci da mozda na premijeri vidimo tandem Pankov - Bondarenko mada ovaj se malo kasno prikljucio.

Lepo sve ovo deluje, posebno kada se zna da imamo i novog trenera i celu odbranu novu.

Najzad trcimo i borimo se kako je to samo Acko kapiten znao.

Primecujem da Mrka nije igrao.

Nadam se samo da necemo da padnemo posle kvalifikacija kao sto su po pravilu svi padali

Link to comment

Da smo sad kao Napredak pa da im maznemo Vulica 22god., istekao ugovor, kao oni nama Strahinju doduse za 20.000e.

Decko po transferu vredi 600.000e a igra tri puta bolje od Mrke.

Ova promena cene je verovatno zbog uspeha blizanaca prosle godine.

 

Link to comment
2 minutes ago, fetboj said:

37 igraca?!?

Jos nisu nasli klubove pa nisu sklonjeni. Tu su neki od prosle godine ali mi transfer ne dozvoljava da ih sklonim. Travancic recimo

Link to comment

Imaju pauzu do cetvrtka, videcu, ako nagazim nekog iz kluba, izbliza sta se događa sa igračkim fondom, Mrkom...

Vojvodina je opasno navalila na Nomu, ne bih se iznenadio ako odu on i Babić posle Evrope. Za njih dvojicu klub moze da uzme 700 000 evra odma.

Elem, Arena oce prenosi prvu tekmu, ali klub trazi da se plati, plus ako prođe Makabi, moz se lepo zaradi od TV prava. 

Imamo problem da odvedemo ekipu na prvo gostovanje, Malta je u sred turističke sezone, traze nam za čarter skoro 100 000 evra.

 

Link to comment

Zna li neko sta se desava sa Ackom? Nema ga ziv... Da nije sto ljut?

 

Bilo bi lepo da Lalatovic napokon da neki opsirniji intervju. Nesto o stanju u klubu, atmosferi, pojacanjima i o svakom igracu ponaosob, sta je dobro sta treba bolje kao i da li se ocekuje jos neko pojacanje. Takodje da se prokomentarise o odlascima, ko moze odmah, ko posle kvalifikacija...???

 

Mene jos zanima da li je radjeno nesto sa terenom? Sta je sve odradjeno za dozvolu? Zapadna tribina???

Link to comment
59 minutes ago, Real sa Nišave said:

Imaju pauzu do cetvrtka, videcu, ako nagazim nekog iz kluba, izbliza sta se događa sa igračkim fondom, Mrkom...

Vojvodina je opasno navalila na Nomu, ne bih se iznenadio ako odu on i Babić posle Evrope. Za njih dvojicu klub moze da uzme 700 000 evra odma.

Elem, Arena oce prenosi prvu tekmu, ali klub trazi da se plati, plus ako prođe Makabi, moz se lepo zaradi od TV prava. 

Imamo problem da odvedemo ekipu na prvo gostovanje, Malta je u sred turističke sezone, traze nam za čarter skoro 100 000 evra.

 

ja da se prijavim za taj čarter ........

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...