Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

+1

S tim sto bih za Mrku pre rekao da manjka talenat nego nerad..

Da ne ispadne da stalno vredjam coveka, on moz da bude upotrebljiv, kolko tolko, u spicu, tu se kod Raste najbolje pokazao. Za krilo nije, jer cim ima loptu u nogama duze od dve sekunde nastaje problem sta sa njom.

Link to comment

Mrkic treba da se resetuje. Ume on da zagradi i da sacuva loptu i to veoma dobro. Pokazao je to kada je imao samopouzdanja. Problem sa mladim igracima je takav samo sto mi nemamo razumevanja za to. Pa Terzic je bio spreman da da ogromne pare za njega ali smo mi trazili vise. Kakav god da je on, on ili njegovi ljudi jako dobro procenjuju igrace. Ne kazem da ne omasi ali svaki igrac koje skautiraju ljudi iz CZ ili Partizana mora da pokaze neki kvalitet. Ako neko moze da vrati Mrku na pravi put to je Lalatovic.

Link to comment
17 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

moz se reci sve nase LB posle buljatovica .. jedan takav bi nam zavrsio poso odlicno. nista vise od toga ne treba. cenim da ce ivica zavrsi nesto bar u toj klasi. SD vidi isto sto i mi i vise verovatno od toga. stane nije klasa ni za proslogodisnji radnicki, kamo li ovaj sa sampionske aspiracije :fantom:

 

Mozda da "pravimo" lb od svog deteta ( jer nesto sve pokusavam da se setim nekog kog bi mogli da dovedemo ali mi nista ne pada na pamet, a slazem se sa tobom)...mali Cirkovic ima veci potencijal nego svi nasi mladi pobrojani veceras, plus ima ugovor na 4 godine...treba misliti o tome. Eto Mare da vidis da nisam protivnik forsiranja nase dece i mladih uopste, al kad ima stofa naravno... U omladincima smo igrali 3-5-2 pa je bio levi spoljnji koji je drzao celu stranu, a ono malo sto je igrao za prvi tim bio ofanzivno krilo, a po meni bi u njemu mogli da dobijemo dugorocno resenje za lb..

Link to comment

A za ove brze igrace sto prave razliku i ja se slazem ali ljudi be... Voleo bih ja u timu jednog Bogosavca na mestu levog beka, na mestu krila brzog igraca i to po mogucstvu neki Brazilac a moze i Sasa Jovanovic. Kreator igre moze i Bosancic, istekao mu je ugovor. Dugalic stoper i Aca Jovanovic golman i vec imamo ozbiljan tim. Moze tu i Asmir i Owusu koji je u padu forme, moze i Arsa da se vrati...  Problem ocigledan, ne mozemo da izdvojimo dvesta hiljada za godisnju platu a to je neki minimum da nekog slobodnog igraca koji moze da napravi razliku privolis da potpise za nas.

 

Link to comment
3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Mozda da "pravimo" lb od svog deteta ( jer nesto sve pokusavam da se setim nekog kog bi mogli da dovedemo ali mi nista ne pada na pamet, a slazem se sa tobom)...mali Cirkovic ima veci potencijal nego svi nasi mladi pobrojani veceras, plus ima ugovor na 4 godine...treba misliti o tome. Eto Mare da vidis da nisam protivnik forsiranja nase dece i mladih uopste, al kad ima stofa naravno... U omladincima smo igrali 3-5-2 pa je bio levi spoljnji koji je drzao celu stranu, a ono malo sto je igrao za prvi tim bio ofanzivno krilo, a po meni bi u njemu mogli da dobijemo dugorocno resenje za lb..

Ne kazem nego i taj stof treba uobliciti. Sa pet trenera to je neeemoooguuuceeee. Potpisujem!!!

Zato zadnja sansa Mrkicu, Apostola i ovu decu treba istrpeti kroz prvenstvo i sledece godine uz plansku prodaju i adekvatnu i dobro skautiranu dopunu napraviti tim koji ce biti izbalansiran i mladji od ovog sada. Tim koji ce poceti da se isplacuje. Uz par igraca iz omladinske skole i da se vracamo tamo gde smo bili osamdesetih godina.

Link to comment
2 hours ago, Captain_Darling said:

Ово играно инкогнито :ph34r:

 

Дал ће се смилују да направе неки интервју за званичан сајт, да Лалат каже да ли је задовољан, како напредују играчи...

Nema ko. Klub tradicionalno nije poveo sedmu silu sa sobom na pripreme.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ne kazem nego i taj stof treba uobliciti. Sa pet trenera to je neeemoooguuuceeee. Potpisujem!!!

Zato zadnja sansa Mrkicu, Apostola i ovu decu treba istrpeti kroz prvenstvo i sledece godine uz plansku prodaju i adekvatnu i dobro skautiranu dopunu napraviti tim koji ce biti izbalansiran i mladji od ovog sada. Tim koji ce poceti da se isplacuje. Uz par igraca iz omladinske skole i da se vracamo tamo gde smo bili osamdesetih godina.

Mislim da ove boli kita za omladinsku školu.

Upravo nam je Partizan za siću odveo dete za Beograd.

Link to comment

SD

 Trener Lalatović je postavio visoke standarde, igrači su već uveliko u njegovom sistemu rada i verujem da će sve doći na svoje mesto do prve takmičarske utakmice. Ostalo nam je još malo vremena do 12. jula, novajlije se uklapaju, a mogu da kažem da ćemo se potruditi da dovedemo još dvojicu fudbalera. Smatram da smo napravili dobar tim, koji će i u narednoj sezoni ostvariti istorijski rezultat. Mi sada jedva čekamo utakmicu protiv Rostova, jer ćemo u okršaju sa izuzetno jakim rivalom najbolje videti gde se trenutno nalazimo u odnosu na ozbiljne evropske klubove – ocenio je Jovanović.

Link to comment

Radnicki se najbolje pojacao(ne racunam blizance)!

Sigurno treci a zasto da ne i korak vise!!!

Izgleda da je Gale iz Cuke digao ruke,ne zeli da ulaze vise mnogo vise kao ranije...

 

Link to comment
13 minutes ago, martick said:

Radnicki se najbolje pojacao(ne racunam blizance)!

Sigurno treci a zasto da ne i korak vise!!!

Izgleda da je Gale iz Cuke digao ruke,ne zeli da ulaze vise mnogo vise kao ranije...

 

Pojacali smo se jer su nam pojacanja neophodna zbog kvalifikacija. Mi smo imali najmanje izbalansiranu ekipu od ekipa pleyoffa. Najlosiju odbranu.

Mislim da i Cuka a i Vojvodina ne zure jer ne igraju kvalifikacije i cekaju kvalitet. Takodje i ostale ekipe iz vrha verovatno isto tako rezonuju.

I ne zaboravi da su ekipe koje su igrale kvalifikacije uglavnom dozivele pad u ligi. Seti se samo Lucanaca pa i Cuke... Nadam se da necemo i mi tim putem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...