Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

levi bek + Asmir kajevic + brzo krilo koje pravi razliku (znaci ne Petar Grbic). i moz' da krecemo:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

levi bek + Asmir kajevic + brzo krilo koje pravi razliku. i moz' da krecemo:)

Eto...Grbić je bio u najavi...zamalo. Mada mož' se dogovre oko cene.Ovi "Đetići" da smanje što su zacepili, Tončev malo da rastera zmijčiki iz džep i eto....još Kajević :)

 

P.S. Naravno....levi bek pod hitno.

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Eto...Grbić je bio u najavi...zamalo. Mada mož' se dogovre oko cene.Ovi "Đetići" da smanje što su zacepili, Tončev malo da rastera zmijčiki iz džep i eto....još Kajević :)

 

P.S. Naravno....levi bek pod hitno.

ivica-toncev-radnicki-nis.jpg

 

Sam da vidi dal ima sitno...

Link to comment

pozurio si da me kvotujes, ispustio si moje misljenje o Grbicu u zagradi:) Mislim da nam treba bolji igrac tu, tu se pravi razlika...

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

pozurio si da me kvotujes, ispustio si moje misljenje o Grbicu u zagradi:) Mislim da nam treba bolji igrac tu, tu se pravi razlika...

Nisam ga ja ispustio nego si ga ti naknadno dodao :tongue:  čisto zbog zapisnik....a pa vidiš da nemamo ni za Grbića, ćuti tamo :D

Link to comment

I probao bih sa nekim crnjom kao prospektom, pa mozda ubodemo nekog Owusua ili Kjeremeha... Ili nekog za istoka, tipa Zemljanuhin ...

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Nisam ga ja ispustio nego si ga ti naknadno dodao :tongue:  čisto zbog zapisnik....a pa vidiš da nemamo ni za Grbića, ćuti tamo :D

Ma brate gledao Buducnost Pg par puta na areni, a pomenuti nije pravio razliku ni protiv Grblja , Decica i Koma jbg... Nekako premandati Surdulicane za Kjeremeha, tipa delimo pola pola od transfera preko il tako nesto...ili iskopati nekog novog Sasu Jovanovica iz Lucana, ili Vukanovica iz Ks, to bi vec bila pojacanja, Ndiaye... Kakav Grbic koji je u konstantnom padu...

Link to comment

Vidim da mnogi potcenjuju Grbica, nije on ni spor ni lose pojacanje. Tip igraca koji najvise pokaze kada je gusto i kad se mnogi povuku u misju rupu. To je osobina koja mora da se ceni.

Jbes one sto daju tri komada na rezultat 10-0

Link to comment

Naci nesto poput suboticani Plavsica ranije, a sada i Djuricina iz Beceja...ma ima primera mnogo. Mozda bi i nas bio takav sa Apostolom da se nije toliko sjebao povredom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...